Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 05:09

Головна » 2015 » Січень » 19 » Зустрічі з мистецтвом
Зустрічі з мистецтвом

16 січня у залі Кіровоградської обласної філармонії відбувся концерт з циклу «Діти для дітей» за програмою фестивалю «Різдвяні передзвони». У концерті брали участь хорові колективи музичних шкіл міста Кіровограда - лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Зі сцени лунали колядки і привітання з Різдвом Христовим, традиційні інсценування українських народних вертепів, глядачів щедро посипали зерном пшениці як побажання благополуччя і добробуту. На завершення хор священнослужителів подарував усім колядку «Ой, новина, новина».

Концерт відвідали учні 3А та 3Б класів з вихователями Т. Б. Пономаренко і Т. В. Куліковою та учителем музики О. Б. Івашкевич (дякуємо директору дитячої філармонії І. О. Полонській, яка ніколи не забуває запросити учнів нашої школи на цікаві заходи для дітей). Глядачам зичили добра і миру, дарували свою радість і любов діти-артисти, що дуже відповідально поставилися до свого завдання. Протодиякон Іоанн Ганчин подякував всім, хто брав участь в цьому чудовому дійстві, зазначивши, що ці діти дійсно можуть зробити майбутнє нашого народу і нашої держави щасливим.

Такі концерти проводяться дитячою філармонією багато років, і учні школи відвідують їх завжди з великим задоволенням. Співайте колядки і ви, адже вони лікують душу і тіло.
   Педагоги дякують класним батьківським комітетам за оперативне замовлення автобуса, який з комфортом доправив дітей та їх супроводжувачів до філармонії.

Після концерту діти переглянули виставку робіт вихованців студій образотворчого мистецтва «Різдво Христове». Третьокласники і самі із задоволенням малюють. 15 січня Тетяна Володимирівна Кулікова провела в 3Б класі конкурс «Кольорові фантазії». Захід відбувся за планом Тижня художньо-естетичного виховання з метою розвитку творчих здібностей дітей та формування в них ціннісного ставлення до мистецтва.

Найцікавіше свої фантазії виразили Карина Бахмуцька, Софія Карпенко, Станіслав Сінченко, Олександра Романенко, Ярослав Кучма, Таїсія Тимко.
Переглядів: 427 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2015  »