Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 03.03.2021, 20:26

Головна » 2019 » Грудень » 27 » Зустріч з письменницею Ольгою Мігель
Зустріч з письменницею Ольгою Мігель

Є на світі диво, знайоме кожному з нас; воно завжди під рукою і, як справжній друг, готове у будь-яку хвилину прийти на допомогу: навчити, порадити, підбадьорити, розповісти. Ми настільки звикли до нього, що рідко замислюємося над його цінністю. Це диво – книга. Заохотити учнів до читання, привчити сприймати бібліотеку не лише як сховище книг, але й як культурний центр – таке завдання ставить керівництво школи і кадетського підрозділу «Сокіл». Для його розв’язання налагоджено тісну співпрацю з міськими бібліотеками.
   19 грудня від Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка надійшло запрошення поспілкуватися з письменницею Ольгою Мігель. У відділі абонементу в рамках циклу «Дегустація літературних новинок» пані Ольга презентувала першу частину своєї тетралогії «Крук та Чорний Метелик»: «Голос давніх сновидінь».

Ольга Мігель працює в жанрах фантастики, фентезі та містики, є неодноразовою призеркою конкурсу «Коронація слова» та «Брама», авторка романів «Сновида», «Мисливці за міськими легендами», «Код кАРі.ни», «Резонанс! Чародійка з синдромом ненормальності» та ін. Присутнім на презентації разом з педагогом-наставником В. В. Андрійченком кадетам і ліцеїстам V та VI взводів було цікаво дізнатися про початок творчого шляху відомої письменниці, про її захоплення аніме та колекціонуванням ляльок. Пані Ольга розповіла історію написання нового роману та змалювала його героїв – мешканців чарівної країни Ануара.
   Зустріч була теплою та невимушеною та пройшла надзвичайно позитивно. За відгуками учасників пані Ольга вразила своїм запалом та енергією. А наостанок авторка провела розіграш призів – магнітиків ручної роботи.
   Дякуємо письменниці за цікаву мандрівку до магічного світу, бібліотеці за пропаганду творчості земляків, за можливість культурного зростання.

Переглядів: 86 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2019  »