Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 30.11.2022, 13:12

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Февраль » 7 » Зустріч з музикою
Зустріч з музикою

2 лютого учні 4-5-х та 3Б класу були запрошені на концерт студентів Кіровоградського музичного училища - вихованців О. Ф. Климася. Вікторія Моісеєнко, Єлизавета Башева, Дмитро Куковякін познайомили дітей з незвичним для них інструментом - альтом. Олександр Федорович презентував музичний інструмент і виконавців у віршованій розповіді, головною ідеєю якої була думка, що за піднесеним, чарівним мистецтвом музиканта стоїть важка повсякчасна праця.
   Молоді артисти виконали твори Г. Телемана, С. Прокофьєва, С. Цінцадзе, З. Дашака, продемонстрували майстерне володіння інструментом, впевненість на сцені, вміння утримувати увагу публіки. Організатор зустрічі Н. В. Мілентій подякувала студентам та концертмейстеру Т. Ф. Гараніній та висловила надію, що незабаром юні музиканти стануть окрасою України. Особлива подяка та побажання талановитих учнів пролунала на адресу О. Ф. Климася, який у переддень концерту у якості шефської допомоги налаштував шкільне фортепіано. Бажаємо успіхів та блискучого майбутнього всім його студентам!
   До відома батьків та зацікавлених учнів: Олександр Федорович запрошує на безкоштовне навчання, телефонуйте 0952342696 (кількість місць обмежена).
Переглядів: 396 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Февраль 2017  »