Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 30.11.2022, 13:14

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Май » 19 » Знайомство з карамельними дивами
Знайомство з карамельними дивами

Несподіване, проте захоплююче дозвілля запропонували своїм вихованцям керівники 3Б класу Н. Г. Геращенко та В. Ю. Дудник – екскурсію до кафе-майстерні «Веселі карамелі». 16 травня третьокласники та їх вчителі мали змогу побачити весь технологічний процес виготовлення карамелі ручної роботи: приготування кондитерської маси з натуральної сировини, розтягування її на спеціальному гачку для насичування повітрям, оздоблення природними барвниками та ароматизаторами, формування на мармуровому столі з солодкої пластичною суміші улюблених ласощів. Приготування карамелі - захоплююче видовище не тільки для дітей, але й для дорослих, які отримали естетичне задоволення від майстерних дій карамельє.

Майстри розповіли дітям про особливості та історію карамельок, але пропозиція взяти участь у їх самостійному виготовленні привела дітей у непідробний захват. Майстер-клас відбувся дуже цікаво, весело і неймовірно смачно, адже цукерки, які приготували маленькі ласунчики, вони забрали з собою як подарунки мамам, братикам і сестричкам та ще й прикупили у крамничці чимало карамельних чудес.

Всі учасники майстер-класу отримали завжди корисні для самопочуття позитивні емоції та яскраві враження. А Марія Пушкаренко після знайомства з майстрами кондитерського мистецтва склала такі віршовані рядочки:
Ми ходили в «Карамельку»
І зробили там цукерку,