Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 19:16

Головна » 2016 » Квітень » 28 » Змагання з військової вправності
Змагання з військової вправності

Днями на базі Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України відбувся VII обласний відкритий чемпіонат Кіровоградської області з військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів, військово-патріотичних клубів та об’єднань. На захід, присвячений пам’яті військових, загиблих на Сході України, прибула 31 команда із Знам’янки, Долинської, Світловодська, Олександрії, Кіровограда, м. Жовті Води Дніпропетровської області. Школа-інтернат була представлена двома командами кадетів: Володимир Нертик, Денис Дуденко, Валерія Галачова, Анна Шапаренко, І взвод; Владислав Жабко, Владислав Воронюк, Андрій Шумигай, Андрій Аксентьєв, ІІ взвод; запасний Дмитро Кохан, ІІІ взвод. Це вже не перша спроба «соколят» позмагатися у військовій вправності, про що свідчить і використання фотографій наших спортсменів на вимпелах та афішах чемпіонату.

Змагання відбувалися на п’яти рубежах: неповне розбирання та складання автомата АК-47, спорядження патронами магазину автомата АКС-74, стрільба зі страйкбольного автомата АКС-74, спортивне метання ножів, метання навчальної гранати. Суддівську команду за традицією складали незалежні судді з числа особового складу офіцерів III окремого полку спеціального призначення. Вперше у проведенні Чемпіонату брали участь представники Генерального штабу Збройних Сил України.

Цього року боротьба була нелегкою, команди були сильними та добре підготовленими. У підсумку перше місце виборола команда Знам’янського міського СТК ТСО України. Команда восьмикласників школи-інтернату посіла V місце, ліцеїсти-десятикласники стали сьомими. Керівники команд Д. М. Захаревич та О. П. Капчеля з огляду на високу конкуренцію та наявність видів змагань, з яких наші учні не мають досвіду, вважають цей результат пристойним. Особистих відзнак удостоїлися Владислав Жабко – ІІІ місце зі спорядження патронами магазину автомата АКС-74 та Володимир Нертик - ІІІ місце зі спортивного метання ножів. Вітаємо!

Всі команди-учасниці отримали пам’ятний календар з особистим підписом Героя України командира III полку спеціального призначення полковника Олександра Трепака. Також офіцери військової частини представили юним спортсменам виставку зброї, що знаходиться на озброєнні української армії. Незвичайним сюрпризом для присутніх став показовий виступ пілотів Кіровоградського авіаційного спортивного клубу ТСОУ, що демонстрували свою майстерність, виконуючи фігури вищого пілотажу на літаку ЯК-52.
   Оргкомітет подбав і про те, щоб учасники чемпіонату змогли відновити свої сили, скуштувавши солдатської каші з польової кухні. Дякуємо за відмінну організацію змагань та цікаве дозвілля учнів!
Переглядів: 502 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2016  »