Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 08:02

Головна » 2015 » Червень » 4 » Зірковий бал одинадцятикласників. Фотозвіт
Зірковий бал одинадцятикласників. Фотозвіт

Дорогі мої випускники! От і підходять до завершення для кого 7, для кого 5, 3 чи навіть2 роки нашого спільного класного життя. Відверто кажучи, в 5 класі я вас ледве терпіла, бо я ще добре пам’ятала і любила своїх попередніх випускників, а ви розуміли тільки одну Антоніну Антонівну, бо я та всі ми вам були ще чужі. В 6 класі я почала вас виховувати, в 7 потоваришувала, в 8 – полюбила і навіть почала пишатися. А як же не пишатися: ви з 5 класу перемагали майже у всіх загальношкільних конкурсах! Переможним шляхом ви пройшли аж до 11 класу. А тепер мені сумно з вами розлучатись. Тепер ви мені рідні і близькі. І я навіть не уявляю, що у вересні я не почую чітких і правильних відповідей Олени Кравчук, розсудливих доказів Насті Сінченко, дзвінкого сміху Віки Губанової і Тані Бабіної. А як я буду жити без гумору Влада Кравченка та Вадима Василевського?!. На кожному кроці мені бракуватиме артистизму Насті Тімошенко, Шаміля Гюльвердієва, Олега Дубінського, Ростислава Пивоварчука. Я намагалась зробити з вас хороших людей. Ви, в свою чергу, надавали сенсу моєму життю. Дякую вам всім за це.
   Дякую вашим першим вчителям, вихователю, батькам, що ви такі неповторні.
   Ідіть в життя, скористайтесь придбаними знаннями, працюйте, любіть, будьте завжди людьми, незалежно від обставин. Пам’ятайте, що «головного не побачити очима, головне бачить тільки серце».
   Час незалежно від нашого бажання ділиться на три частини: минуле, теперішнє та майбутнє. Минуле – це 11 років навчання в школі, теперішнє – ось воно: випускний вечір, вручення атестатів, майбутнє – отримання професії, робота, сім'я.
   Перше, що ви маєте захопити із собою в подальшу життєву дорогу, – це знання. Беріть їх у максимальній кількості. Друге, що маєте взяти з собою, – це любов і воля до праці. Життя не терпить гультяїв та дармоїдів. Тільки знання і праця разом узяті можуть подолати нелегку дорогу життя. У кожного з вас у житті нехай з’явиться слуга, якого звати «Я сам». І тоді ви побачите, що вдвох набагато легше йти по життю.
Життя – це шанс. Скористайся ним!
Життя – це краса. Милуйся нею!
Життя – це мрія. Здійсни її!
Життя – це виклик. Прийми його!
Життя – це обов’язок. Виконай його!
Життя – це скарб. Бережи його!
Життя – це любов. Насолоджуйся нею!
Життя – це удача. Шукай цю мить!
Життя таке чудове, не марнуй його. Це твоє життя. Бережи його!

Щасливої вам дороги!
Людмила Михайлівна Піхуля