Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 06:27

Головна » 2017 » Січень » 13 » Зимові кадетські збори, ч. 3
Зимові кадетські збори, ч. 3

Завершивши обов'язкові режимні процедури (підйом, зарядка, прибирання, сніданок, ранкове шикування) третього дня казармених зборів, кадетські взводи відбули на заняття. В наслідок ротації дисциплін лекцію працівника поліції слухав І взвод. Кадети та ліцеїсти отримали докладну інформацію про озброєння, екіпірування, особливості служби у підрозділах поліції особливого призначення.
   В цей час ІІ взвод разом з наставниками Д. М. Захаревичем та М. П. Бердником вирушив до розташування стрілецького батальйону в/ч 3011 Нацгвардії.

Кадетам було приємно поспілкуватися з колишнім випускником школи, а тепер молодшим лейтенантом Сергієм Капатіловим. Увагу гостям приділив також підполковник Ю. П. Ізрайлов. Вихованцям було показано різні аспекти служби бійців Національної гвардії, учні могли зрозуміти специфіку завдань, що виконують підрозділи різних мілітарних структур, з якими вони познайомилися під час зборів.

Казармені збори завершувалися 6 січня, напередодні річниці визволення Кіровограда від фашистських окупантів, і звісно, ця визначна подія не могла залишитися поза програмою заходу. Кадети переглянули історичну кінохроніку та інші відеоматеріали, що підготував С. Д. Сторчаус. А ми користуємося нагодою, аби ще раз привітати визволителів в особі славетної партизанки Марії Петрівни Майданюк, висловити їм свою безмежну повагу та вдячність.
   Також цього дня з лекцією «Видатні постаті в історії Україні: Богдан Хмельницький» до учасників зборів завітав очільник Кіровоградського обласного осередку ВГО «Сокіл» депутат міськради Геннадій Маламен. Це вже не перша зустріч учнів з представниками організації, яка вважає просвітницьку роботу в кадетському середовищі одним із своїх пріоритетів, і пройшла вона, як і попередні, плідно і тепло, по-товариському.
   О 12:30 відбулося урочисте шикування та закриття зборів. Штаб зборів висловлює вдячність педагогам-наставникам і партнерським організаціям за плідну роботу.

Переглядів: 427 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2017  »