Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 02:05

Головна » 2017 » Січень » 12 » Зимові кадетські збори, ч. 2
Зимові кадетські збори, ч. 2

Сигнал ранкової побудки другого дня кадетських казармених зборів пролунав о 6:30. Сержанти та офіцери-наставники проконтролювали підйом, змінили добові наряди та вивели взводи на ранкову зарядку, яку провів О. М. Кравченко.
   Після гігієнічних процедур учасники зборів навели лад у підзвітних приміщеннях. Слід зазначити, що організація прибирання виявилася неабиякою складністю, адже більшість дітей вперше проживали в умовах казарми окремо від своїх родин і не мала відповідних навичок. Проте талановите керівництво і ретельний контроль з боку І. Г. Романюк та старанність учнів дали бажаний результат: і цього дня, і впродовж усього терміну зборів санітарний стан казарми був відмінним.
   Поснідавши, навчальні взводи пішим ходом відбули до місця дислокації в/ч 2336.

У розташуванні військової частини учасників зборів зустріли майор ЗСУ П. М. Гарасим'як та інші військовослужбовці спецполку, які влаштували вихованцям екскурсію територією частини. Петро Миколайович роз'яснив кадетам специфіку служби бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ (нового роду військ)
   Спеціалісти з військово-інженерної справи досить докладно розповіли про особливості ведення бойових операцій, оснащення спецпризначенців, надали можливість попрацювати із озброєнням ССО, відповіли на питання кадетів, що стосувалися різних аспектів несення бойової служби. На завершення знайомства з частиною учні оглянули автопарк підрозділу.

Пішим ходом навчальні взводи під керівництвом Д. М. Захаревича та Д. О. Куліш повернулися до школи. Після обіду та нетривалого відпочинку І взвод відбув до розташування стрілецького батальйону Національної гвардії, а заняття із особовим складом ІІ взводу провів давній друг навчального закладу командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав» капітан В. Г. Шевченко. Разом взводи зібралися вже на вечерю.
   Після прийому їжі учасники зборів мали тренування у стрілецькому тирі та спортивному залі під керівництвом Є. П. Горенка. Завершенням дня був перегляд художнього кінофільму «Командос», за яким - призначення, наряди та відбій.
Переглядів: 459 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2017  »