Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 23.09.2021, 11:13

Головна » 2017 » Січень » 11 » Зимові кадетські збори, ч. 1
Зимові кадетські збори, ч. 1

Відповідно до плану виховної роботи навчального закладу та з метою розвитку військово-спортивного напрямку освіти для популяризації військових знань та поліпшення військово-патріотичного виховання 03-06 січня у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» відбулися кадетські військово-тренувальні (казармені) збори з цілодобовим перебуванням учасників в межах закладу.
   Наказом директора школи начальником зборів було призначено старшого вихователя В. В. Андрійченка, заступниками – О. П. Капчелю та М. П. Бердника. Учні, що прибули на збори, склали два навчальні взводи з командирами О. П. Капчелею та М. П. Бердником, сержантами Д. Коханом та В. Жабком. Учасниками зборів стали 56 учнів та 18 педагогів-наставників.
   Життєдіяльність зборів побудовано на засадах стосунків, наближених до статутів ЗСУ. Особливо цікавим для кадетів виявився досвід несення караульної служби (добових нарядів).

Збір учасників стався у другій полові дня 3 січня – вранці 4 січня. О 09:00 4 січня відбулося урочисте шикування підрозділу. Директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус привітав вихованців з початком зборів та побажав їм успіхів у навчальній та бойовій підготовці.
   Перше з навчальних занять з кадетами провів фахівець з охорони праці Д. Г. Жабковський. Кадети отримали необхідний інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності під час зборів. Після цього за розкладом почалися спеціальні заняття.
   Один загін практикувався зі спортивного туризму та скелелазіння під керівництвом М. П. Бердника та А. В. Чаловського. У цей час у другому загоні проходили практичні заняття з вивчення матеріальної частини стрілецької зброї, відповідальні особи Д. М. Захаревич та О. П. Капчеля. По обіді сталася ротація дисциплін.

Заняття з бойової підготовки відбулося за участю бійців третього окремого полку спеціального призначення. Військовослужбовці доставили до закладу стрілецьку зброю та інструктували кадетів зі спорядження, збирання-розбирання зброї, техніки прийняття вихідного положення для стрільби лежачи тощо.
   Час після 17-ї години був присвячений перегляду художнього фільму з класики військово-пригодницького жанру «Рембо-2». Повечерявши, учні під керівництвом О. В. Полуворченка та І. С. Черчелюка вивчали «Положення про кадетський підрозділ». Напружений день завершився о 22:00. Команда «Відбій!» пролунала для всіх, крім кадетів, призначених у добові наряди.
   Адміністрація навчального закладу дякує партнерським організаціям, які сприяли проведенню зборів: в/ч 2336 ЗСУ, майор П. М. Гарасим’як;
в/ч 3011 Нацгвардії, підполковник Ю. П. Ізрайлов; батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Святослав», капітан В. Г. Шевченко; Кіровоградському обласному центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді в особі А. В. Чаловського. Особлива подяка за організаційну допомогу висловлюється полковнику запасу В. О. Смутку.
Переглядів: 529 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2017  »