Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 18.05.2022, 01:55

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Ноябрь » 1 » Жовтень порадував погодою, а канікули - нагодою
Жовтень порадував погодою, а канікули - нагодою

Під час осінніх канікул учні 4Б класу разом з батьками та класним керівником О. В. Яковлєвою відвідали Уманський Софіївський парк. Діти і дорослі з цікавістю оглянули єдиний у східній Європі фентезі-парк, де на увагу відвідувачів чекало багато туристичних локацій: сад фонтанів, японський сад, українська міфічна садиба з Водяником, топіарій та численні мальовничі фотозони.
   Для розваг дітей – справжній рай, гойдалок – - на будь-який смак та вік! Гралися, розважалися, відпочивали, Третьокласники милувалися чудовими осінніми краєвидами, насолоджувалися перебуванням в оточенні незрівнянної природи, спілкувалися, вчилися товариськості та згуртованості. Фізичну втому від подорожі цілком компенсували естетичне задоволення та неймовірні враження!
   Чарівною нагодою провести на природі жовтневий день скористалися також шестикласники з класним керівником Л. М. Піхулею. Нехай приємні емоції додадуть наснаги для якнайкращого навчання!

Переглядів: 141 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Ноябрь 2019  »