Четвер, 12.12.2019, 08:50

Головна » 2017 » Лютий » 10 » Здоров′я починається там, де лінь кінчається
Здоров′я починається там, де лінь кінчається

8 лютого вихователі Н. Т. Кобець та А. А. Іванова провели для учнів 7В та 2В класів захід за планом Тижня знань безпеки життєдіяльності «Зроби свій вибір на користь здоров'я». Метою виховної години «Буду чистим і охайним - то й здоровим буду я» було прищеплення меншим учням елементарних навичок гігієни, бажання бути охайним, чистим, виховання уважного ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших людей.

У реалізації мети вихователям допомагали семикласниці. Вони дуже серйозно поставилися до своєї місії. Ліза Кущенко виконала роль вчителя, інші дівчата виступили в ролі казкових персонажів Мила, Зубної щітки, Гребінця, Носової хустки, яких відправив на зустріч з малюками лікар Айболить.
   Переконати другокласників в тім, яке веселе, райське життя у Королівстві Сміття і Бруду, мала принцеса Бруднуля, котра ніколи не вмивалася, не чистила зуби, не розчісувала волосся та не прибирала у кімнаті. Проте від її запрошення оселитися у цій «прекрасній» країні всі діти відмовилися і показали своїй неохайній гості інсценування валеологічного спрямування за мотивами казки «Колобок», підготовлене з Антоніною Антонівною. Всі виконавці були в гарних костюмах, добре вивчили свої ролі і доставили задоволення глядачам.

Семикласники розважали молодших учнів віршами, грою «Рима», фізкультхвилинкою, познайомили з сестричками Хворійкою, яка нехтувала правилами гігієни, та Нехворійкою, а на завершення всі переглянули презентацію «Чистота - залог здоров'я». Спільними міркуваннями учні дішли висновку: особиста гігієна - важливий засіб зміцнення здоров'я, який має стати обов'язковою звичкою у повсякденному житті.

Здоров'я - це сила,
Здоров'я - це клас!
Хай буде здоров'я у вас і у нас!

Переглядів: 242 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »