Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.04.2020, 21:33

Головна » 2016 » Лютий » 29 » Здоров'я мати – вік біди не знати!
Здоров'я мати – вік біди не знати!

З 22 по 26 лютого у навчальних закладах Кіровограда відбувалися заходи за планом Тижня знань безпеки життєдіяльності «Здоров’я мати – вік біди не знати!». Головною подією Тижня у школі-інтернаті був фестиваль ДЮПР для учнів середньої ланки, проте й інші заходи щодо сприяння здоровому способу життя були цікаві й корисні.

24 лютого Н. Т. Кобець запросила учнів 5В та 6В класів на виховну годину «Життя – це дар. Бережи і цінуй його!». Мета заходу – сприяти усвідомленню учнями сенсу власного життя; довести до свідомості вихованців, що вміння долати життєві перешкоди, позитивно сприймати навколишній світ, ставити моральні цінності вище матеріальних є визначальним для долі людини; виховувати людяність, гуманність, духовність.

Ніна Трифонівна визначила кілька тематичних пунктів, що слід висвітлити, розглядаючи дану тему, з яких для обговорення з учнями цього дня обрала два: «Твоє життя, неначе квітка» та «Здоровий спосіб життя в гармонії з природою». Вихователь запропонувала учням поміркувати над такими ліричними рядками:
    – Кожне життя дається нам якоюсь дивовижною квіткою, яка вранці вмивається росою, зустрічаючи новий день, ніжно простягає руки-пелюстки до сонця, щоб захистило її від усього злого й недоброго, а ввечері тихо й сумовито складає свою голівку до матері-землі, сподіваючись наступного дня побачити цей світ кращим. І кожному з нас хотілося б, щоб життя наше було таким же прекрасним. Але як цього досягти?

Вихователь допомогла дітям зрозуміти, щасливе повноцінне життя неможливе без гармонії з природою, і завдання кожного – не тільки захоплюватись її чарівною красою, а й боротися з тими, хто завдає їй шкоди.
Не забувай ні на хвилину свого призначення, Людино!
Бо якщо станеш забувати, то будеш ти нічим ставати.
Бо як забудеш – всохнуть ріки, на світ народяться каліки,
А опромінені тополі підуть собі степами голі.
Бо якщо станеш забувати, тоді себе не врятувати,
Бо віра вмре, надія згасне, своє ім'я забудеш власне.
Забудеш ім'я свого роду, і ім'я батька і народу,
Забудеш знати, і уміти, і рідну мову розуміти.
Життя - це мить, зумій його прожити.

Вихователь 4Б класу Т. В. Кулікова бесіду «Переможемо всі хвороби» супроводила практичною творчою роботою з виготовлення фотоколажу «Корисні звички, які сприяють збереженню здоров'я». Три команди учнів, очолювані капітанами Таїсією Тимко, Кариною Бахмуцькою і Софією Карпенко, добирали відповідні матеріали з періодичних видань та оформлювали їх у вигляді плакатів.

Також учні підготували малюнки, у яких зазначили улюблені види спорту, та виголосили свій вибір - спорт та здоровий спосіб життя. Відзначилися Назар Левченко, Роман Спатар, Стас Сінченко, Карина Горбачова, Мері Арутіна, Аліна Кондратенко, Поліна Кліменкова.

А керівники 1В класу Л. О. Колісник та А. А. Іванова влаштували для своїх малюків Турнір друзів. Під час спортивного свята діти продемонстрували свої уміння швидко й спритно рухатися та правильно виконувати вправи. Журі визначило найкращих у номінаціях «Правильність» та «Швидкість». Діти отримали медалі від журі та солодку винагороду від батьків. Бажаємо всім учасникам дотримуватися здорового способу життя. Бувайте здорові!

Переглядів: 456 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »