Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 19:58

Головна » 2020 » Грудень » 30 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

30 грудня педагогічна рада закладу обговорила питання «Методи активізації діяльності учнів у практиці вчителів. Використання цифрових інструментів під час дистанційного навчання».
   Активізація навчання учнів відноситься до числа найбільш актуальних проблем сучасної педагогічної науки і практики. Реалізація принципу активності в навчанні має певне значення, оскільки навчання і розвиток носять діяльнісний характер, і від якості навчання залежить результат навчання, розвиток та виховання учнів. У навчальному закладі особливе місце займають такі форми занять, які забезпечують активну участь на уроці кожного учня, підвищують авторитет знань та індивідуальну відповідальність учнів за результати навчальної праці. Ці завдання успішно вирішуються через технологію застосування активних форм навчання. Будь-який метод поганий, якщо привчає учня до пасивності, і гарний, якщо породжує в ньому активність, відповідальність, самостійність.

Пандемія внесла несподівані корективи і змусила всіх терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто. У той же час Дистанційне навчання – це надзвичайно потужний механізм підготовки учня до самостійного життя. Надання нашим вчителям можливостей опанувати навички з організації дистанційного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів є сьогодні одним із наших ключових пріоритетів.
   Учителі навчального закладу поділилися власним досвідом з проблеми активізації діяльності учнів та використання цифрових інструментів під час дистанційного навчання. Колеги ознайомилися з презентаціями «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови» О. М. Колос, «Активізація діяльності учнів на уроках фізичної культури» О. М. Кравченка, «Використання цифрових інструментів під час дистанційного навчання з фізики» Л. Д. Шеховцової, «Використання цифрових інструментів під час дистанційного навчання учнів початкових класів» Н. Л. Кашпуренко. Блог вчителя презентувала Н. В. Семенова.
   Спеціаліст з ОП проаналізувала показники щодо дитячого травматизму у 2020 році. Заступник директора школи з ВР О. А. Чорна доповіла про вимоги до організації навчального процесу та діяльності закладу відповідно до нового санітарного регламенту.
Переглядів: 21 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2020  »