Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 06:54

Головна » 2017 » Листопад » 23 » Запросила Осінь всіх на бал!
Запросила Осінь всіх на бал!

Добігає кінця золота пора панування Осені, і поки вона не передала свої права наступниці, у навчальному закладі оголосили Осінній бал. 16 листопада семеро чарівних, талановитих, амбіційних старшокласниць школи брали участь у традиційному конкурсі «Міс Осінь».
   Яка дівчина не мріє стати успішною? У наших конкурсанток великі плани на майбутнє, і на перше дефіле юні мрійниці вийшли в образах, що відповідають їх майбутній професії: дизайнер одягу Тетяна Чуб, 8А, авіадиспетчер Валерія Бровко, 8В, астроном Вікторія Кривич, 9А, офіцер поліції Ірина Гавриленко, 9В, лікар Вероніка Гебескул, 10 клас, вчителька початкових класів Анастасія Мирза, 10 клас, фітнес-тренер Оксана Нєлєпа, 11 клас. Журі оцінило стиль і грацію учасниць, їх дотепність і оригінальність під час представлення своїх захоплень, мрій, уподобань... Найбільш успішними у самопрезентації були Валерія Бровко і Оксана Нєлєпа.

Конкурс «Гостинна господарочка» - найсмачніший; саме під час цього конкурсу публіка у залі шкодує, що не потрапила до лав журі. Цього разу дівчата частували оригінальними бутербродами, інгредієнти яких вибирали на власний смак. Саме за кулінарний талант Тетяна Чуб отримала свій найвищий бал, а найоригінальнішим виявився бутерброд з сиром, у якому маленькі мишки з перепелиних яєць із рожевими «ковбасними» вушками і довгими хвостами прогризли величезні дірки (автор Валерія Бровко).

Під час наступного випробування «Коса - дівоча краса» учасниці майстрували своїх подружкам зачіски з елементами плетіння. Багатьом дівчатам вдалося вразити журі; складне і оригінальне плетіння виконала Вікторія Кривич, за що отримала від кожного члена журі максимальний бал. Дякуємо моделі - п'ятикласниці Дарині Шевченко. Найуспішнішим конкурс був також для Анастасії Мирзи з асистенткою Аліною Гонтар та Вероніки Гебескул з Анною Інєєвою.

Під час захоплюючого конкурсу «Я креативна і талановита» дівчата дивували глядачів декламацією, вокалом, тацями у різних стилях (диско, контемп, джайв), були артистичні, емоційні, вражаючі. У справжній «капусник» за участю майже всього 9В перетворився номер Ірини Гавриленко - всі члени журі виставили за нього найвищу оцінку.

На останнє «Осіннє дефіле» учасниці вийшли у вбранні, аксесуари до якого мали виконати власноруч. Стильне витончене вбрання вигадала Вероніка Гебескул; «бомбою» показу став кокошник Оксани Нєлєпи; на максимальний бал «розкрутили» журі Ірина Гавриленко та Валерія Бровко. Учасниць гаряче підтримували їх віддані прихильники. Дякуємо вболівальникам, які допомагали дівчатам під час підготовки, асистували на змаганнях, кричалками і махалками, плакатами і оплесками надавали конкурсанткам впевненості у своїх силах.

Змагання, як годиться, завершилися нагородженням і врученням подарунків, що підготували адміністрація закладу та батьківські комітети класів. Титул «Міс Чарівність» виборола Тетяна Чуб, «Міс Усмішка» - Вероніка Гебескул, «Міс Елегантність» - Вікторія Кривич; Анастасію Мирзу визнали «Міс Стиль», Оксану Нєлєпу - «Міс Вишуканість», Ірину Гавриленко - «Міс Ніжність». Королевою осені цього року стала Валерія Бровко. Вітаємо переможницю і номінанток, дякуємо всім учасницям конкурсу та їх помічникам!
   Окрему подяку і величезне захоплення адресуємо цьогорічній випускниці Оксані Нєлєпі - неодмінній учасниці всіх шкільних талант-шоу. Свій перший титул Оксана виборола ще третьокласницею на «Балу для Попелюшки» і всі одинадцять шкільних років із сонячною посмішкою, творчо і завзято представляла клас і школу на інтелектуальних, спортивних, мистецьких конкурсах і змаганнях. Нехай прийдешній рік буде щасливим для тебе - роком здійснення заповітних мрій і реалізації найважливіших планів!
   Дякуємо за доброзичливе суддівство членам журі Н. В. Мілентій, С. Д. Сторчаусу, Є. П. Горенку, О. В. Іщенку, за роботу над образами і програмами конкурсанток класним керівникам і вихователям, за підготовку сценарію і організацію конкурсу І. Л. Суховенко та О. Л. Балинській.    Щиро дякуємо за виступ чудовим вокалістам Крістіні Куженко та Денису Каплунову, а також ініціативним, винахідливим, впевненим і артистичним ведучим вечора Жасмін Якубовській та Андрію Семенову. Великою мірою саме від них залежав успіх програми, яка завершилася святковою дискотекою.

Переглядів: 418 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »