Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.07.2020, 19:26

Головна » 2016 » Червень » 1 » Запрошення на заходи від музейних установ
Запрошення на заходи від музейних установ

1 червня, у святковий для дітей день, співробітники Кіровоградського обласного краєзнавчого музею покликали у гості учнів 8А класу школи-інтернату. Мова з підлітками йшла про серйозні речі: права дітей згідно Декларації прав дитини, любов до рідного краю, патріотизм… Достатньо було і лірики та романтики завдяки виступам авторів-виконавців, членів музичної альтернативної лабораторії під керівництвом Андрія Шульги та учасників театрального гуртка Будинку художньої та технічної творчості, кер. Віктор Кумпан.
   Зустріч-привітання пройшла у форматі невимушеного спілкування, знайомства учнівської молоді з молодими митцями.

До Міжнародного дня захисту дітей в літературно-меморіальному музеї І. К. Карпенка-Карого відбулася презентація проекту «Казка - дітям» - спільної ініціативи музею, художньої школи ім. О. Осмьоркіна та станції юних техніків. На захід були запрошені учні 5А та 6А школи-інтернату.
   Під час заходу була презентована патріотична казка «Як лелечий рід калину рятував у злу годину», автором якої є завідувач відділу патріотичного виховання СЮТ, член асоціації українських письменників, композитор Павло Чорний. Казку озвучила волонтерська група «Лелека» викладачів та студентів Кіровоградського комерційного технікуму, о потім відбулося її обговорення.
   Також учні школи-інтернату брали участь у вікторині та конкурсі на кращий малюнок, за що отримали сувеніри, виготовлені гуртківцями станції юних техніків. Частиною заходу стала презентація виставки ілюстрацій учнів художньої школи до українських народних казок «Лисиця і Журавель», «Солом’яний бичок», «Котигорошко», «Жар-птиця», «Язиката Феська», «Круть і Верть», «Лисичка-сестричка» та ін. Популяризація української казки є метою проекту, в рамках якого планується проводити зустрічі з дитячими письменниками, конкурси на кращу казку, вікторини, майстер-класи. Діти отримали задоволення від зустрічі та сподіваються на участь в нових цікавих заходах.
Переглядів: 362 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »