Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 30.11.2022, 13:00

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Февраль » 16 » «Запобігти, врятувати, допомогти»
«Запобігти, врятувати, допомогти»

9 лютого у навчальному закладі відбувся шкільний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Заявки на участь у ньому подали колективи 6А та 7А класів, які утворили збірну команду «Вогнеборці», команда «Юні рятівники» 6Б класу, команда «Рятівники» 6В класу та команда «Спалах» 7В класу. За програмою фестивалю учасники підготували творче «Домашнє завдання» (літературно-музичну композицію з протипожежної тематики) та брали участь у вікторині з правил поводження у надзвичайних ситуаціяx, надання само- та взаємодопомоги тощо.

Команди старанно готувалися, їх виступи були яскраві і дотепні. Команда «Вогнеборці» продемонструвала у своєму номері згуртованість та акторську майстерність. Вихователь Л. В. Коренівська розробила гарний сценарій, підібрала до виступу влучний музичний репертуар, вдало розподілила ролі серед своїх вихованців.
   Чіткість та відточеність вирізняли команду 6Б кл. Молодші кадети продемонстрували девіз, стройову підготовку, вокальні здібності, які виявив в учнів та вдало використав у цікавому сценарії вихователь О. В. Полуворченко.
   Плідно попрацювали над підготовкою свого виступу «Рятівники» разом з керівниками класу Н. С. Малиною та Л. О. Шевцовою. Учні гарно розповідали на пам'ять тексти, виконували хореографічні та вокальні композиції, але не врахували, що за регламентом час виступу є обмеженим.

Артистичним виконанням та вмінням вільно триматись на сцені вразила глядачів команда «Спалах». Вокальні дані, хореографічну майстерність, вдало підібраний репертуар – все це іскрометно продемонстрували вихованці Н. В. Мінченко та Н. Т. Кобець. За підготовку команди на високому рівні керівникам класу наказом директора навчального закладу оголошено подяку.
   У конкурсі «Вікторина» представники команд відповідали на теоретичні запитання, підготовлені спеціалістом з охорони праці, вчителем предмету «Основи здоров’я» Д. Г. Жабковським.

Результати конкурсу:
І місце – команда «Спалах», 7В - 45,5 балів;
ІІ місце - команда «Вогнеборці», 6А+7А - 43 бали;
ІІІ місце – команди «Юні рятівники», 6Б та «Рятівник», 6В - по 42 бали.
   Вітаємо учасників конкурсу!

Переглядів: 579 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0