Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 21:58

Головна » 2016 » Квітень » 26 » Заходи передсвяткового вікенду
Заходи передсвяткового вікенду

З 20 по 22 квітня більш ніж 200 дітей з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Хмельницької та Черкаської областей, а також з Грузинського міста Батумі стали учасниками ХХІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі. До фестивальної програми, що мала наскрізну ідею «Від роду до народу, від народу до нації», долучилися дев’ятикласниці школи-інтернату Альона Писанко та Анастасія Головко (евроклуб «Школа успеху», ЦДЮТ, кер. А. В. Тітова). Разом з Діаною Тітовою дівчата брали участь у номінації «Громадська думка» (також конкурсанти змагалися у номінаціях «Родинна творчість національно-патріотичного спрямування у сценічному мистецтві» та «Декоративно-прикладне мистецтво»).

На найвищий бал вони представили свою команду у конкурсі «Візитка» та флешмобі, до якого був написаний власний Гімн єдності; успішно опанували творчу майстерню за темою «Україна починається з тебе», яка проходила у формі квесту. Учасниці виконали цікаві практичні завдання, розв'язали пізнавальні теоретичні вправи на станціях «Я роду свого сила» (диплом ІІ ступеня), «Велич духу українського народу», «В єдності сила». Свої таланти, вміння та креативність конкурсанти змогли проявити у творчій майстерні «Україна починається з тебе» (І місце), стендапі, дискотечно-розважальній програмі «Фестивальний калейдоскоп», що пройшла у дискоклубі «Provokateur».
   За підсумками трьох фестивальних днів дівчата стали переможцями у своїй номінації. Вітаємо!
  У шоу-програмі відкриття фестивалю за участю художніх колективів Кіровоградського обласного ЦДЮТ, що відбулася у Кіровоградському обласному музично-драматичному театрі ім. Марка Кропивницького, також брали участь другокласники М. Біденко та Є. Бондарєва у складі зразкового художнього колективу студії сучасної естрадної дитячої пісні «Вікторія» (кер. В. Гаваза).

23-24 квітня в обласній філармонії за підтримки фонду культури та мистецтв «Перспектива» відбувся Восьмий міжнародний фестиваль «Об'єднаймо дітей мистецтвом». У його хореографічній номінації брали участь понад 50 дитячих танцювальних колективів з Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Кривого Рогу та інших міст. Неодноразово переможцем фестивалю ставав ЗХА «Алегро», а у цьогорічному конкурсі брала участь дев'ятикласниця Оксана Нєлєпа у складі школи брейк дансу і хип-хопу «Mix of Steps».

За рішенням журі, яке очолював народний артист України професор А. Є. Коротков, з композицією «Abstraction» колектив посів ІІ місце у номінації «Cучасна хореографія». Вітаємо!

23 квітня вихованці середньої та старшої груп зразкового хореографічного ансамблю «Алегро» брали участь у загальноміському передвеликодньому флешмобі. У рамках міського фестивалю «Величне свято Великодня» творче об'єднання «Сузір'я зразкових» дарувало глядачам гарний настрій та радість очікування свята.

Керівники «Алегро» висловлюють щиру подяку танцюристам за старанність, а батькам за активну підтримку та бажають всім миру і добра.

У програмі фестивалю була також виставка сувенірів і великодніх кошиків, виготовлених учнями разом з батьками та педагогами. 26 квітня сувеніри, святкові писанки, великодні листівки та пасхи разом із зібраними дітьми солодощами були відправлені бійцям на Схід для підтримки бойового духу та привітання з Великоднем.
Переглядів: 448 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2016  »