Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 16:55

Головна » 2016 » Грудень » 15 » Захід в рамках молодіжного руху за безпечний спосіб життя
Захід в рамках молодіжного руху за безпечний спосіб життя

14 грудня учні школи-інтернату отримали запрошення долучитися до заходу у молодіжному клубі «Провокатор» з відзначення переможців акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації», які впродовж 2016 р. проводило управління ДСНС України у Кіровоградській області. На нього відгукнулися учні 7В класу з керівниками Н. В. Мінченко та Н. Т. Кобець, які сподівалися «вболівати» за свого однокласника Юхима Скічка. Разом з мамою Жанною Олександрівною Юхим брав участь у конкурсі «Герой-рятівник» на кращий виріб у техніці оріґамі. Очікування семикласників справдилося: чудова робота родини Скічків була оцінена першим місцем та цінним подарунком. Вітаємо!

Помічник начальника управління ДСНС у Кіровоградській області з питань взаємодії зі ЗМІ та роботи з громадськістю підполковник служби цивільного захисту Вікторія Крохмалюк зазначила, що учасники акції продемонстрували не лише гарні знання правил безпеки життя та таланти, а й стали добрими помічниками фахівцям Служби порятунку, адже своїм прикладом навчають правилам безпеки і своїх друзів та близьких. Роботи переможців були представлені у фойє, і кожен охочий зміг помилуватися і здивуватися таланту, терпінню і умілим рукам переможців.

Привітати переможців з різних районів області та підтримати їх піднесений святковий настрій прибули танцюристки ЗХА «Алегро», керівники Н. В. та Ю. В. Мілентії. Гостям було презентовано «Румунський танець» та «Кара Деніз». Організатори заходу та адміністратори клубу запропонували присутнім різноманітні розваги та частування, а найбільший ентузіазм в семикласників викликала дискотека – завершувати танцювальний марафон ніхто не бажав!

У новому році управління ДСНС України у Кіровоградській області буде продовжувати цей напрямок роботи, тож пропонуємо талановитим та ініціативним шкільним умільцям залучатися до акції і починати готувати малюнки та живопис на протипожежну тематику, писанки «Великдень без небезпек», вироби із бісеру та у техніці орігамі.

Переглядів: 377 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2016  »