Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 26.11.2022, 10:32

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Сентябрь » 20 » Захід на реалізацію кадетського напрямку освіти
Захід на реалізацію кадетського напрямку освіти

Тривала співпраця навчального закладу з підрозділами управління МВС України в області з вересня 2012 року, коли у школі-інтернаті було запроваджено кадетські класи, набула нового спрямування. Тепер наші шефи опікуються ще й спеціальною підготовкою хлопчаків 6-8-х класів, сприяють розвитку їх правової культури, обізнаності щодо служби у силових структурах.
   17 вересня кадети І взводу отримали запрошення відвідати науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВСУ в Кіровоградській області. Під час екскурсії кадети ознайомилися з історією виникнення криміналістики, своїми очима побачили роботу спеціалістів, сучасну спеціальну техніку та прилади, які використовуються для боротьби зі злочинністю.
   З ознайомчою екскурсією учні побували у криміналістичних лабораторіях: трасологічній, вибухотехнічній, лабораторії отруйних, наркотичних та інших хімічних речовин. А в дактилоскопічній лабораторії хлопці дізналися про техніку зняття відбитків пальців і навіть попрактикувалися з її застосування! Зацікавили екскурсантів і експонати численних виставок: рукавички злодіїв, знаряддя для зломів, конфіскована в злочинців зброя тощо. Дякуємо шефам!

Про роботу НДЕКЦ дивіться в сюжеті КОДТРК
Переглядів: 565 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0