Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 03.12.2021, 02:10

Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Березень » 30 » З мрією про велику сцену
З мрією про велику сцену

24 березня у мальовничому Миргороді підбили підсумки VII Всеукраїнського телевізійного дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Соловейко України», засновником якого є фонд «Україна». Кубок Президента України Леоніда Кучми виборов співак зі Світловодського району Кіровоградщини Андрій Зубкін, який брав участь у конкурсі впродовж трьох років. До рідної Власівки Андрій привіз також неймовірний подарунок: його музична школа отримала фортепіано Essex всесвітньо відомої фірми «Steinway & Sons». А в дуеті з односельчанкою Ольгою Пасько Андрій став лауреатом І премії конкурсу «Соловейко України».

На адресу оргкомітету надійшли заявки з усіх куточків України, а також з Болгарії, Нідерландів, Грузії, В’єтнаму та Польщі. Однією з учасниць відбору була восьмикласниця школи-інтернату Валентина Мицу. І хоча цього разу потрапити до конкурсної програми Валі не вдалося, в неї з’явилася можливість зануритися в його атмосферу завдяки кіровоградському меценату Ярославу Бублику. «Благодійний фонд Ярослава Бублика» є співзасновником фестивалю і в рамках реалізації проекту «Культурно-мистецьке відродження рідного краю» посприяв участі у мистецькому форумі п'ятьох школярок Кіровоградщини.
    Дівчата мали унікальну нагоду побувати на майстер-класах співачки Тетяни Кисляк, актора театру та кіно народного артиста України Петра Панчука, інших митців. Досвідчені артисти вчили співаків-початківців правильному диханню та дикції, точній подачі звуку, акторській майстерності. Насичена фестивальна програма передбачала також екскурсії містом (справили враження миргородські мости та музеї), спілкування з членами дитячого журі – переможцями минулорічних фестивалів, майстер-класи з образотворчого мистецтва, рукоділля тощо. Дівчата збагатилися корисним досвідом і наступного року мають намір випробувати себе у конкурсній програмі. Усім дітям з Кіровоградщини Ярослав Бублик презентував пам'ятні подарунки, медалі та грамоти учасників конкурсу.

«Благодійний фонд Ярослава Бублика» послідовно втілює програму «Змінимо нашу землю на краще», в рамках якої активно підтримує Кіровоградський обласний осередок ВГО «Народна академія творчості інвалідів», керівник Е. В. Небесна. 18 березня члени «Академії», серед яких були Валентина Мицу та Денис Каплунов, брали участь у VІІІ Відкритому Всеукраїнському фестивалі «Рідна мати моя» в місті Обухів. Вони вболівали за земляків – учнів спеціалізованої школи №3, які мали змогу на всеукраїнському рівні продемонструвати жестовий спів, виступити на одній сцені з відомими українськими артистами. Кожна пісня, що лунала зі сцени, була присвячена мамам. Також для дітей була організована екскурсія до парку «Київська Русь». Всі вони отримали море задоволення та позитиву.
Переглядів: 310 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »