Неділя, 18.08.2019, 07:45

Головна » 2013 » Квітень » 9 » Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»
Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

У рамках акції в школі проводяться заходи з благоустрою прилеглої території. Дієву допомогу у їх реалізації закладу надає Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства – тепер шефи Кіровоградської школи-інтернату, ліцею «Сокіл», і це ще одна приємна новина. За ініціативи начальника обласного управління Наталії Олександрівни Ревенко шефи взяли на себе всі витрати, пов’язані із озеленінням пришкільної території.

І довго чекати не довелося. За сприяння першого заступника начальника облуправління, головного лісничого Олега Олексійовича Сердюка у понеділок до школи завезли саджанці туї, самшиту, плетучих верб… Працівники держпідприємства «Олександрівське лісове господарство», директор Олександр Петрович Синявський, провели висадку зелених насаджень.
  Турбота про зелені легені планети сьогодні надзвичайно актуальна, тому подарунок шефів як ніколи доречний і цінний. Адже школа-інтернат розташована поруч із приїжджою частиною вулиці Короленка, і наші діти часто відпочивають на забрудненому викидами авто повітрі. Ми сподіваємось, що в майбутньому вирощені дерева подарують нам свіжість, прохолоду в спекотні дні і просто стануть окрасою шкільного подвір'я.
  Шановні шефи, адміністрація школи-інтернату вдячна Вам за турботу і щедрість, за благородство труда, яким Ви примножуєте зелене багатство нашого краю. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
Переглядів: 377 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2013  »