Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 18.06.2021, 10:48

Головна » 2015 » Лютий » 23 » «Вони відлетіли у вирій...»
«Вони відлетіли у вирій...»

18 лютого відбулася урочиста лінійка із вшанування пам'яті загиблих учасників протестних акцій на майдані Незалежності. За сценарієм, підготовленим завідувачем ЦПВ «Оріон» О. Л. Балинською та педагогом-організатором Н. В. Мінченко, одинадцятикласники нагадали учням 5-7 класів про події минулорічної давнини. Молитвою у виконанні учениці 6В класу Альбіни Петюренко школярі вшанували героїв Небесної Сотні, що прагнули змін на краще у нашій державі.

19 лютого старшокласники присвятили героям Небесної Сотні захід-реквієм. Його ініціаторами стали учні 9А та 10 класів за підтримки та допомоги вихователя І. Г. Романюк.

Чимало сумних дат з'явилося у календарі останнього часу; ще рік тому неможливо було навіть припустити, що країна віч-на-віч зустрінеться зі страхіттям війни та кровопролиття. Не могли уявити таких наслідків і ті українці, що вийшли рік тому на акції громадянського спротиву... Їх назвали Небесною Сотнею - загиблих на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській за право бути народом - джерелом і мірилом влади у власній державі.

Під час заходу учні декламували авторські вірші, читали прозу про Україну, виконували патріотичні пісні, переглянули відеодокументалістику. Власною творчістю до участі у заході долучилися педагоги О. В. Полуворченко та Я. І. Стас.
   Перед старшокласниками виступили учасник Євромайдану В. П. Жоган та голова вільної профспілки освітян України В. В. Фундовний, які закликали учнів до сумлінного навчання, аби стати у майбутньому гідними громадянами та справжніми патріотами України. Настоятель Свято-Володимирського храму УАПЦ отець Йосип провів молебень за душами загиблих. Присутні вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Переглядів: 508 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2015  »