Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:00

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Апрель » 10 » Візити до закладів культури
Візити до закладів культури

Учні дружного 5В класу не схотіли надовго розлучатися і під час канікул разом із керівниками класу Л. М. Піхулею та Н. Т. Кобець організували культпохід до кінотеатру «Портал». Вони залюбки переглянули повнометражний бельгійський анімаційний фільм «Королівський коргі /The Queen's Corgi», із радістю спілкувалися один з одним та обговорювали пригоди кумедного цуценяти Рекса – улюбленця англійської королеви, вчилися цінувати дружбу та приязно ставитися до живих істот.

А перед канікулами учні 8Б класу з наставником О. В. Полуворченком побували у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка . Працівники відділу сприяння технічній творчості молоді провели для кадетів інформ-досьє «Стів Джобс: геній і борець», під час якого хлопці ознайомилися з біографією та діяльністю геніального винахідника, цікавої та неординарної особистості. В кінці заходу хлопці отримали відповіді на свої запитання та переглянули присвячені Стіву Джобсу книги Деніела Сміта, Волтера Айзексона та Марії Сердюк. Дякуємо партнерам навчального закладу.
Переглядів: 221 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2019  »