Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.09.2021, 07:46

Головна » 2014 » Січень » 22 » Вітання найактивнішим учасникам всеукраїнського конкурсу
Вітання найактивнішим учасникам всеукраїнського конкурсу

Восени в Україні було проведено просвітницьку акцію для дітей «Напиши листа міліціонеру». Учні 3-5 класів мали змогу написати листи співробітникам міліції з викладенням власних поглядів та роздумів щодо того, яким має бути справжній міліціонер, побажань або порад щодо спілкування з учнями тощо. Метою заходу було налагодження партнерських і довірчих стосунків працівників міліції з підростаючим поколінням, встановлення зворотного зв'язку з молодими людьми, профілактика причин і умов, що сприяють виникненню негативних явищ у дитячому середовищі, популяризація серед дітей міліцейської праці.

Конкурс, у якому брали участь 13 учнів 3Б та 4Б класів школи-інтернату, показав, що ставлення у дітей до міліції позитивне. Учні нашого закладу не потрапили до числа переможців, проте їх активність була заохочена спеціальними призами. Сьогодні начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Кіровоградського міського відділу міліції Сергій Кокош вручив директору школи С. Д. Сторчаусу кілька настільних ігор, розроблених Всеукраїнським громадським центром «Волонтер».
   Пізнавальна гра «Пригоди у країні Здоровляндії» сприятиме набуттю учнями комплексу установок щодо здорового способу життя, усвідомленню важливості, цінності власного здоров'я, формуванню у них навичок прийняття відповідальних рішень, пов'язаних зі здоров'ям. Гра «Фото-фішка» сприятиме обговоренню актуальних питань щодо наслідків ризикованої поведінки, проблеми ВІЛ-інфікування, які постають перед сучасною молодою людиною, застосувати активні форми навчання (рольові ігри, моделювання поведінки, рефлексію тощо). Збільшити рівень знань, пов'язаних з ВІЛ/СНІДом, ризикованою стосовно ВІЛ-інфекції поведінкою допоможе і гра «Володар кілець».
   Ми дякуємо вихованцям Л. М. Бесараб і Н. Г. Геращенко, чиїми зусиллями у школі з’явилися такі корисні дидактичні матеріали, які стануть у нагоді педагогам, що займаються просвітою з питань здоров’я, і заняття з протидії негативним явищам стануть ще більш цікавими для наших учнів.
Переглядів: 478 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2014  »