Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 19:12

Головна » 2016 » Листопад » 29 » Вітаємо творчих учнів!
Вітаємо творчих учнів!

19-20 листопада в Кіровоградській обласній філармонії визначали переможців V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтва та театрів мод «Свято талантів» в рамках творчого проекту «Тріумф-fest». У ньому брала участь шестикласниця школи-інтернату Анастасія Дубіна, номінація «Інструментальний жанр: скрипка». Виступ Анастасії був відзначений дипломом ІІ ступеня, медаллю та призом - м’якою іграшкою. Наші вітання!

Користуючись нагодою, вітаємо ще одного юного виконавця Дениса Каплунова. У складі народного художнього колективу студії вокального мистецтва «Антарес», художній керівник Олена Дороганич Денис був учасником фестивального марафону, що тривав з 28 по 31 жовтня у м. Ужгород, та виборов Дипломи І ступеня Міжнародного фестивалю-конкурсу «Славянски венец» і ІІI Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу сучасної дитячо-юнацькї творчості «Яскрава країна Закарпаття-2016». Вітаємо!

Нам приємно нагадати, що учасником фестивального марафону був також ЗХА «Алегро». Вихованці Н. В. та Ю. В. Мілентіїв продемонстрували свою майстерність перед журі трьох фестивалів, які очолювали завідувач кафедри народної хореографії Європейського університету Вадим Сабодаж (м. Київ), директор Київської студії Алли Духової «Тодес» Андріс Капіньш (м. Київ) та народна артистка України, директор дитячої хореографічної школи при Національному академічному ансамблі танцю ім. П. Вірського Валентина Вантух (м. Київ). «Алегрівці» стали переможцями двох фестивалів та із номером «Попурі танців балканських народів» були запрошені на фінальний гала-концерт, до речі, так само й студія «Антарес». Подяками були відзначені високі професійні досягнення, сумлінна праця, вагомий внесок у розвиток дитячо-юнацької творчості Юрія Васильовича та Наталії Володимирівни Мілентіїв та активне сприяння творчим контактам з боку директора навчального закладу С. Д. Сторчауса.

Недуже комфортні погодні умови та напружена змагальна програма не сприяли тривалим прогулянкам містом, проте кіровоградці скористалися можливістю вдосконалити хореографічну підготовку та відвідали майстер-клас «Вивчаємо дуботанець» викладача Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Під час народно-сценічного уроку «алегрівці» вивчили основні рухи цього оригінального закарпатського танцю. Вітаємо творчі здобутки наших учнів, бажаємо зростання майстерності та подальших успіхів!

Переглядів: 531 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2016  »