Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 04.08.2020, 02:12

Головна » 2019 » Березень » 14 » Вітаємо творчі досягнення!
Вітаємо творчі досягнення!

13 березня на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся міський конкурс вокально-хорового мистецтва «Зіркові голоси». Члени журі та глядачі мали можливість насолодитися виступами талановитих дітей закладів освіти міста та вшанувати кращих з них.
   Ми раді привітати переможців конкурсу ансамбль «Мрія», керівник Крістіна Іванівна Томко – І місце у ІІ віковій категорії та вокальний ансамбль «Даринка», керівник Тетяна Володимирівна Гаврилова – ІІІ місце у І віковій категорії. Були виконані українська народна пісня «Веснянка» із репертуару групи «Алібі», «Країна мрій» з альбому «Воплі Відоплясова», «Старі фотографії», муз. і сл. Андрія Кузьменка, «А я бажаю», муз. і сл. Наталії Май. Учасницею конкурсу була також солістка Єлизавета Бондарєва, 5В.

Цього ж дня у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу-фестивалю аматорської дитячої пісні «Об'єднані піснею». Метою фестивалю є національно-патріотичне виховання дітей та молоді, виявлення талановитих, перспективних виконавців у вокальному жанрі, та сприяння їх творчому зростанню. У конкурсі брали участь випускниця школи Амелія Небесна та семикласник Денис Каплунов. Колектив «Антарес», у складі якого виступав Денис, удостоєний спеціального приза журі.
   А семикласниця Влада Умрихіна успішно пройшла І відбірковий тур ІІІ Міжнародного пісенного фестивалю-конкурсу «Золотий птах» для дітей та молоді з особливими потребами та отримала запрошення до участі у наступному турі, який відбудеться 11-13 квітня у м. Вінниця. Хай щастить!

2 березня в залі НК «Провокатор» відбувся кастинг до участі у VІІ Всеукраїнському конкурсі моделей «New Universal Model 2019». Представники з міст Полтава, Одеса, Запоріжжя, Кропивницький та Кіровоградська обл. презентували колекції дизайнерів-початківців та відомих авторів. Учасницею відбору була п'ятикласниця школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Катерина Куделя – успішно! Наші вітання! До підготовки учасників долучились кращі учні Кропивницького ліцею сфери послуг і торгівлі – ми раді бачити в їх числі випускника школи Олександра Нікітіна.
   Також власні сили у модельній справі випробувала Жасмін Якубовська: нещодавно юна леді отримала запрошення узяти участь у відзначенні найкращих компаній нашого міста та нагородженні переможців конкурсу «Народний бренд».

Підбито підсумки традиційного обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає». На ньому розглянуто 209 фоторобіт, що висвітлювали мандрівки юних туристів, відображали яскраві моменти туристських походів з неймовірними природними краєвидами та туристськими об’єктами, мали гідну художню виразність, яскравість та унікальність.
    Із задоволенням вітаємо переможців конкурсу Анастасію Мирзу, 11 клас – ІІІ місце у номінації «Дивосвіт природи», Максима Мащенка, 8Б – ІІ місце у номінації «Наші мандри», Вероніку Гебескул – ІІ місце у номінації «Люби і знай свій рідний край». Бажаємо подальших успіхів!

В олександрійській художній галереї VashArt відкрилася персональна виставка художника з м. Кропивницького випускника школи-інтернату Василя Коваля. Засновниця галереї Ірина Кваша представила митця широкому загалу шанувальників мистецтва: малювати почав відтоді, відколи сам себе пам`ятає; Кіровоградська школа-інтернат із профілем «Образотворче мистецтво», Кіровоградський педуніверситет ім. Винниченка та Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури. Також В. Коваль закінчив майстерню монументального живопису та храмової культури М. А. Стороженка, був учасником багатьох обласних та всеукраїнських виставок, міжнародних і регіональних пленерів, член Національної спілки художників України. Зараз займається викладацькою роботою, творчою діяльністю та проводить уроки малюнка і живопису у власній майстерні.
   На виставці в Олександрії презентовано близько 50-и картин. Василь Коваль багатоплановий художник: працює як в реалістичному ключі, так і в напрямку модерну і пост-модерну. Улюбленими жанрами є пейзаж (від реалістичного до декоративного), портрет, натюрморт. Бажаємо реалізації творчих та життєвих планів та мрій!

Переглядів: 156 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »