Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 10:28

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2017 » Апрель » 11 » Вітаємо танцюристів!
12:00
Вітаємо танцюристів!

8 квітня в Кропивницькому відбулися відкриті змагання зі спортивних танців «Кубок центрального регіону України» та Чемпіонат Кіровоградської області. Організатор заходу – Асоціація спортивного танцю Кіровоградської області та клуб спортивного танцю «Олімп». Окрім танцюристів з Кіровоградщини на паркеті змагалися танцювальні пари з Черкас, Кривого Рогу тощо. Володарями Кубку центрального регіону України в латиноамериканській програмі, категорія юніори 1-2 Е клас та в європейській програмі, категорія юніори 1 D клас стали учень 6В класу школи-інтернату Андрій Семенов з партнеркою Ольгою Голуб. Наші вітання!

У ранзі чемпіонки Кіровоградської області у турнірі брала участь учениця 7В класу Валерія Бровко. З партнером Нікітою Мачулкою Лера виступила з показовими номерами. Нещодавно, 26 березня, пара була учасницею Міжнародного турніру «Київський вальс 2017». У категорiї юнiори 1 Rising Stars Валерія та Нікіта вибороли срібні медалі у латиноамериканській програмі. Вітаємо!
Переглядів: 432 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.