Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 01:52

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » 2016 » Травень » 12 » Вітаємо спортсменів!
11:00
Вітаємо спортсменів!

7 травня відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області з шинкіокушинкай карате. І місце в розділі «куміте» серед хлопчиків 6-9 років в категорії 25-30 кг виборов учень 4А класу Павло Суліма. Вітаємо!
   ІІІ місце серед юнаків 2002 р. н. у категорії 55-60 кг посів учень 7В класу Артур Константинович. Наші вітання!

23 квітня у спортивному клубі «Зірочка» було проведено Обласні спортивні ігри з дзюдо серед районів і міст за участю 217 борців з восьми регіонів. Чемпіоном ігор у категорії юнаки 2003-2004 р. н., 46 кг став учень 6В класу Михайло Піскун (клуб «Ніка», Кіровоград). Також кіровоградські борці стали першими в заліку міст. Наші вітання! Ці змагання були відбірковими до чемпіонату України, що відбудеться цього місяця в Одесі. Хай щастить!
   Цього тижня у на полях Кіровоградського спортивного комплексу «Діамант» проходив чемпіонат України з бейсболу серед кадетів (U15). У складі збірної області «Кіровоград-ІІ» перемогу у матчі за третє місце із збірною Києва та бронзову нагороду здобув учень 6В класу Олег Заступайло. Вітаємо й бажаємо переможних стартів!
   9 травня під час урочистого мітингу з нагоди Дня Перемоги на стадіоні «Зірка» кіровоградська важкоатлетка Ольга Пікаш отримала посвідчення майстра спорту. Вітаємо! Кількома днями раніше за золоту медаль чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків до 17 років міський голова Андрій Райкович вручив Ользі подарунок від міської ради – наручний годинник із символікою міста. Бажаємо подальших успіхів!
   У ці дні на базі Кіровоградського медичного коледжу іи. Є. Мухіна відбувся волейбольний турнір серед жіночих студентських команд. Перемогу святкувала збірна факультету фізвиховання КДПУ ім. В. Вінниченка на чолі з капітаном Мариною Мартиненко. Ми завжди раді вітати спортивні здобутки наших колишніх та теперішніх учнів. Бажаємо нових досягнень!
Переглядів: 450 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.