
Підведено підсумки ІІІ Всеукраїнської гри з фізики, хімії, біології та географії «Геліантус – природознавство для дорослих». У 2012 р. її учасниками стали 10 учнів школи, яких цікавлять природні явища, формування наукового світогляду та можливість позмагатися із однолітками у масштабі країни, не виїжджаючи за межі школи. За наслідками гри восьмикласниці Наталя
Кім та Ярослава
Крицька вибороли Дипломи ІІІ ступеня. Молодці!
Організатор гри творче об’єднання «Соняшник» висловлює подяку усім, хто взяв участь у грі, і тим, хто організував цю можливість, та передає сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій, злагоду, впевненість у майбутньому!
Ми також раді привітати учнів, які здобули Сертифікати за добрий результат, показаний у V міжнародному конкурсі з інформатики та комп'ютерної вправності «Бобер-2012»: Ігоря
Крадожона (74 б.), Віталія
Тарасенка (81), Світлану
Волошинову (89), Миколу
Соменка (98), причому двом останнім не вистачило лише однієї правильної відповіді, аби їх результат було визнано відмінним! Наша підтримка також адресована Олександру Димурі (72) та Денису Риженку (72), яким не вистачило лише одного(!) балу до визнання їх переможцями. Дякуємо всім іншим учасникам конкурсу, які виявили справжню комп'ютерну вправність: Станіславу Дятелу (70), Максиму Капатілову (61), Артему Кіму (64), Олександру Корольову (70).