Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 23.09.2021, 23:03

Головна » 2019 » Лютий » 28 » Вітаємо юного науковця!
Вітаємо юного науковця!

27 лютого на базі Орхуського екологічного інформаційно-тренінгового центру, що діє при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Д. І. Чижевського, було проведено фінальний етап обласного конкурсу «Вчимось досліджувати та охороняти природу». Конкурс проводив Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з метою виховання в учнівської молоді любові до природи, рідної землі, усвідомлення відчуття гармонійної єдності людини, суспільства і довкілля, формування екологічної, естетичної і трудової культури, розширення, поглиблення і популяризація екологічних знань.
   До участі у фінальному етапі обласного конкурсу було запрошено 64 учні – переможці відбіркового етапу, у їх числі восьмикласник школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Андрій Семенов, який під керівництвом О. В. Моторної досліджував проблему «Використання рослинних біоіндикаторів для оцінки токсичності ґрунтів на території міста Кропивницького (р-н Новомиколаївка)».
   Під час дослідницької роботи було визначено, що найзабрудненішими токсичними речовинами є ґрунти на ділянках гаражного кооперативу «Авіатор-1» та садового кооперативу «Комунальник». Ці речовини забруднюють підземні води, шкодять здоров'ю людей, що мешкають неподалік, негативно впливають на ріст рослин.
   Рішенням журі у номінації «Екологія та проблеми довкілля» Андрій Семенов посів ІІ місце і був нагороджений кубком та дипломом управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Вітаємо дослідника та його наукового керівника учителя хімії Оксану В'ячеславівну Моторну!
Переглядів: 265 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2019  »