Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 21.09.2021, 01:46

Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Вітаємо господарів шкільного Олімпу!
Вітаємо господарів шкільного Олімпу!

Підбито підсумки І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який протягом двох тижнів проходив у ліцеї «Сокіл». Ми вітаємо шкільних Афін і Зевсів - переможців і призерів предметних олімпіад:
Олександра Тая, 11 клас - переможця олімпіад з іноземної мови, російської мови і літератури;
Альберта Вогнівенка, 11 клас - переможця олімпіади з інформатики, призера олімпіад з математики, хімії, біології, іноземної мови;
Олену Кравчук, 10 клас - переможця олімпіад з математики, української та російської мови і літератури, призера олімпіад з правознавства, інформатики, іноземної мови, хімії;
Наталію Вакуленко, 10 клас - переможця олімпіади з правознавства, іноземної мови, призера олімпіад з української та російської мови і літератури, математики, біології, географії, трудового навчання;
Владислава Крицького, 10 клас - переможця олімпіад з інформатики та трудового навчання;
Анастасію Тімошенко,
10 клас - переможця олімпіади з географії, призера олімпіади з правознавства;

Вікторію Губанову, 10 клас - переможця олімпіади з трудового навчання;
Артема Кім
, 9 клас – переможця олімпіад з іноземної мови, інформатики, призера олімпіад з правознавства, історії, біології, географії, української мови і літератури;
Олександра Димуру, 9 клас – переможця олімпіад з правознавства та історії, призера олімпіад з інформатики, іноземної мови, української мови і літератури;
Антоніну Нікітенко, 9 клас – переможця олімпіади з біології та трудового навчання, призера олімпіад з географії, іноземної мови;
Тетяну Гуртову, 9 клас - переможця олімпіад з іноземної мови, російської мови і літератури, призера олімпіади з біології;
Христину Кім
, 8А клас - переможця олімпіад з української мови і літератури, інформатики, іноземної мови, призера олімпіад з математики, біології, фізики, географії, хімії;

Олександра Руденка, 8А клас – переможця олімпіади з історії;
Дениса Дуденка, 8Б клас – переможця олімпіади з хімії;
Олександра Федорова
, 8Б клас – переможця олімпіади з іноземної мови;
Сергія Настасієнка, 8Б клас – переможця олімпіади з трудового навчання;
Олександра Шмира, 7Б клас – переможця олімпіади з математики;
Анастасію Мирзу, 6А клас – переможця олімпіади з математики.
   Призерами шкільних олімпіад також стали Микола Соменко, 11 (математика і фізика), Карина Барбой, 11 (математика і іноземна мова), Наталя Полюк, 11 (хімія), Валентин Жуган, 11 (інформатика), Олена Кіщенко, 11 (українська мова і література), Анастасія Коломієць, 11 (російська мова і література), Олеся Шпилевська, 11 (російська мова і література), Владислав Кравченко, 10 (трудове навчання, математика, інформатика), Шаміль Гюльвердієв, 10 (трудове навчання, географія), Анна Матяж, 10 (хімія), Олег Дубінський, 10 (іноземна мова), Тетяна Бабіна, 10 (трудове навчання), Іван Пушкаренко, 9 (хімія, правознавство, інформатика), Олександр Пічкур, 9 (іноземна мова, фізика), Катерина Іванова, 9 (історія), Франц Капралов, 9 (біологія), Ярослава Крицька, 9 (хімія), Максим Капатілов, 9 (іноземна мова), Марія Білик, 9 (трудове навчання), Надія Полюк, 9 (трудове навчання), Юлія Мельник, 8А (іноземна мова, географія, біологія, українська мова і література), Надія Кобець, 8А (українська мова і література), Денис Квітов, 8А (історія), Ірина Карпенко, 8А (іноземна мова), Тетяна Бесараб, 8А (іноземна мова), Дмитро Кравчук, 8Б (хімія, інформатика), Володимир Шевченко, 8Б, (іноземна мова, трудове навчання), Сергій Інєєв, 8Б, (трудове навчання), Євген Могильний, 8Б (інформатика), Ярослав Коновалов, 8Б (хімія), Анастасія Головко, 7А (математика, українська мова і література) Оксана Нєлєпа, 7А (фізика, українська мова і література), Станіслав Позняк, 7Б (математика), Ярослав Ковальов, 6Б (математика), Артур Токарський, 6Б (математика).
   Вітаємо наших найкращих учнів з успішним підтвердженням високого рівня їх навчальних досягнень. Запрошуємо й інших школярів до високоінтелектуальної діяльності, участі у конкурсах і змаганнях з основ наук. Дякуємо вчителям, що підтримують обдаровану молодь, сприяють розвитку її творчого потенціалу.
Переглядів: 455 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2013  »