Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 28.09.2021, 04:37

Головна » 2017 » Січень » 4 » Випускники Школи Новорічних чарівників
Випускники Школи Новорічних чарівників

Новорічні ранки для учнів початкової школи за сценарієм «Школа Новорічних чарівників» (розробник Н. Г. Геращенко, постановка за участю С. В. Козаченко та Н. В. Мілентій) виявилися несподіваними і цікавими. Неповторною кожну з трьох вистав зробили номери-родзинки, підготовлені класними колективами.
   Учні 1А класу презентували номер «Свято на порозі». Маленькі моторні Гномики у яскравому одязі дуже злагоджено і синхронно виконали вокально-хореографічну композицію, підготовлену під керівництвом О. В. Клочкової та Т. Б. Пономаренко.
   1Б клас під керівництвом Ю. П. Гребенюк та Т. В. Кулікової підготував вокально-хореографічну композицію «Перший сніг». Діти прийшли у карнавальних костюмах, були артистичні та емоційні під час виконанні пісні та таночку, вивченого з В. М. Захаревич.

«Таночок звіряток» для учнів 1В класу поставила Н. В. Мілентій. Діти продемонстрували характерні хореографічні рухи в образах Білочок, Ведмедиків, Зайчиків, а наприкінці повернулися до ролі власно зразкових школяриків - вихованців Н. О. Петрової та О. Л. Дубиняк.
   2А (керівники класу Л. В. Гаврилюк та О. В. Мартиненко) постали у образах Веселунів. В. М. Захаревич не тільки поставила яскравий танцювальний номер, а й допомогла дітлахам зробити гарні зачіски та цікавий грим. Всі ці складові втілилися у веселий запальний номер, який підняв настрій всім учасникам святкування.

2Б (Л. М. Бесараб, О. М. Руденко) вокально-хореографічну композицію «Лети, сніжок!». Пару ніжним вишуканим Сніжинкам-дівчаткам склали шляхетні Принци-хлопчики.
   Жартівливий танок «Лавата» у 2В класі поставила класний керівник Л. О. Колісник, а разом з вихователем А. А. Івановою другокласники вивчили та дружно заспівали веселу новорічну пісню.

Українською варіацією чарівної пісеньки «Новый год - ёлка, шарики, хлопушки» присутніх вітали Назар Лісов (3Б) та Єлизавета Бондарєва (3А), яка «відпрацювала» і за своїх прихворілих однокласників. До танцю «Поміняй пару» довелося долучитися і його постановнику Н. В. Мілентій: Наталія Володимирівна замінила третьокласницям партнерів, що захворіли. Бажаємо здоров’я всім нашим учням!
   Старанно виконали свій вокальний номер учні 3Г класу, керівники С. Ю. Ігнатьєва та В. М. Кириченко. Спів діти супроводжували хореографічними рухами.

Згуртованим, хоча й нечисельним через хворобу багатьох учнів колективом виступив 3В клас, керівники С. В. Харитонова та С. В. Фабрика. Діти завзято заспівали пісню про Діда Мороза.
   Учні 4А обрали для новорічної вистави образи сучасних мультиплікаційних персонажів – Міньонів. Слабозорим учням нелегко дається хореографія, проте наполегливість і ретельне відпрацювання разом з О. М. Кондратенко та Л. В. Зоріною поставлених хореографом танцювальних рухів дали відмінний результат: танець сподобався всім глядачам.

Успішним був виступ 4В класу з піснею про чарівний Новий рік. Вихованці Л. А. В'юник та О. М. Остапенко дуже відповідально поставилися до роботи і добре підготували свій номер.
   Творчо підійшли до тлумачення теми новорічного ранку учні 4Б класу, керівники Н. Л. Кашпуренко та В. І. Плотнікова. У костюмах Гаррі Поттерів вони виконали вокально-хореографічну композицію на пісню «Волшебник-недоучка». Цікавий номер, попри назву, засвідчив, що четвертокласники успішно закінчили Школу Новорічних чарівників, про що й отримали диплом, так само як і всі інші її випускники – учасники цьогорічної святкової програми.

Кожного року, готуючи найулюбленіше дитяче свято, заступник директора школи з ВР Н. В. Мілентій разом з колегами намагається винайти нові форми роботи, аби новорічне дійство було для дітей непередбаченим і чарівним. Цьогорічна програма була як ніколи насиченою і жвавою. Учні виступали самі та споглядали номери своїх товаришів, емоційно співпереживали героям вистави та витратили всю фізичну енергію під час чисельних конкурсів, естафет, хороводів тощо…

Ми бажаємо вам, діти, у добрі, у мирі жити,
Щоб лунав веселий сміх. З Новим роком всіх-всіх-всіх!!!

Переглядів: 460 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2017  »