Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 26.11.2022, 11:56

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Февраль » 17 » Виховання комунікативних якостей
Виховання комунікативних якостей

Соціальний педагог С. М. Іващенко провела в класних колективах низку бесід, спрямованих на виховання в учнів вміння жити в суспільстві, спілкуватися з оточуючими, враховувати їх інтереси. 13 лютого для учнів 5В класу відбувся захід на актуальну тему «Культура спілкування»; у 7В бесіда стосувалася теми «Зверхність та гордість». 16 лютого 9Б обговорював проблему «Як зберегти особистість в сучасному інформаційному просторі». Бесіди пройшли в формі діалогу та завершилися переглядом тематичних відеоматеріалів.

Виховний захід у 8В було проведено разом із студентом В. С. Манзарою, який під керівництвом Світлани Миколаївни проходить педагогічну практику. Темою спілкування були міжособистісні стосунки підлітків, які ілюструвалися цікавими відеоматеріалами. Учні брали активну участь у обговоренні, разом шукали шляхи розв'язання проблемних ситуацій. Наприкінці заходу було проведено анкетування щодо стосунків в класному колективі. Після обробки відповідей учнів соціальний педагог спланувала за місяць наступний виховний захід разом з психологом В. В. Зозулею.
Переглядів: 352 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Февраль 2017  »