Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 17.10.2021, 02:17

Головна » 2021 » Червень » 8 » Відзнаки за краєзнавчі дослідження
Відзнаки за краєзнавчі дослідження

12 квітня Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді підбив підсумки ІІ туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». За роботу з напряму «Українська революція - доба національного державотворення» було відзначено молодшого сержанта VI взводу Карину Дубову. Під керівництвом С. В. Гейка Карина виконала дослідження вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» «Українська національна революція 1917-1921 рр. у історично-архітектурних пам’ятках міста Кропивницький» та нагороджена дипломом за ІІІ місце. Ця робота на обласному етапі акції посіла І місце (наказ департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА від 23.02.2021).
   23-25 квітня у он-лайн форматі на платформі додатку GoogleMeet тривала Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Українська революція: уроки та перспективи», м. Запоріжжя. Конференція підсумовувала три роки Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Старший ліцеїст VI взводу Карина Засіменко підготувала до неї доповідь «Підтримка бійців АТО засобами поштового та телефонного зв’язку під час їх перебування у зоні бойових дій», тези якої увійшли до збірки матеріалів конференції. Ліцеїстку нагороджено дипломом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та департаменту освіти і науки Запорізької ОДА.

28 квітня Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів ІХ конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій «Моя Батьківщина – Україна», «Край, в якому я живу», «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Учасники проводили краєзнавчо-пошукову та науково-дослідницьку роботу, працюючи у музеях, бібліотеках та архівах, беручи участь у польових краєзнавчих експедиціях, вивчали факти, події, їх наслідки та здобутки.
   В рамках акції відбулося нагородження переможців заочних конкурсів 2020-го року. В секції «Моя батьківщина - Україні» призером стала Карина Дубова. У секції «Край, в якому я живу» Карина Засіменко презентувала екскурсію шкільним музеєм Бойової слави та була відзначена дипломом КОЦТКЕУМ.

07 червня у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбулося засіданні історико-краєзнавчого дискусійного клубу «Кліо». На порядку денному була зустріч з кандидатом історичних наук, співробітником Державного архіву Кіровоградської області Вадимом Колєчкіним та автором історико-краєзначого нарису «Часи тривог і сподівань. Єлисаветградщина в епоху Української революції (1917–1922)» Сергієм Гейком. Сергій Володимирович розповів про власні краєзнавчі розвідки дослідження з історіографії.
   Вітаємо ліцеїсток та їх наукового керівника Сергія Володимировича Гейка, бажаємо подальших успішних пошуків і результативних досліджень з історії нашого краю!
Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2021  »