Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 16.08.2022, 12:09

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Сентябрь » 10 » Відзначення 30-річчя проголошення незалежності
Відзначення 30-річчя проголошення незалежності

Учні та педагоги закладу долучилися до програми святкування ювілею Української держави. 23 серпня в рамках відзначення Дня Державного прапора ліцеїсти VI взводу приєдналися до акту встановлення національного рекорду із велопробігу у вишиванках. У заїзді брали участь 543 велосипедистів, які проїхали від Фортечних валів до театральної площі.
   Кадети та ліцеїсти, які співпрацюють з 12-м територіальним загоном УДА, приєдналися до Маршу захисників, що відбувся у Києві. Делегацію очолили командир загону І. Б. Козуб та випускник ліцею «Сокіл» курсант Військової академії Андрій Ісаєв.

24 серпня на площі перед міською радою відбулися святкові урочистості «Гарт української незалежності». Кадети та ліцеїсти були залучені до виконання церемоніальних функцій. Великою приємністю стало нагородження заступника директора з військово-патріотичного виховання, вчителя історії ліцею «Сокіл» Валерія Володимировича Андрійченка почесною грамотою Кропивницької міської ради та виконавчого комітету. Вітаємо!
   Святкові локації, на яких відбувалися ювілейні урочистості, прикрашали квіткові інсталяції з фоамірану. Декілька з них були виготовлені неперевершеною майстринею О. Л. Балинською. На фінальному етапі збирання виробів допомогу їй надали О. А. Чорна та О. В. Яковлєв.

Також кадети та ліцеїсти підрозділу «Сокіл» з педагогами-наставниками С. Д. Сторчаусом, В. В. Андрійченком, О. С. Єременком, Є. П. Горенком стали учасниками патріотичної локації проєкту «Україна - 30. Місто і час».
   До святкoвого пісеннo-танцювального маpафoну «30 poків незалежнoсті», що перебігав на центральній міській площі, долучилися танцюристи зразкового художнього колективу хореографічного ансамблю «Алегро». Вихованці Н. В. та Ю. В. Мілентіїв виконали «Дубо-танць». Завершував святкування концерт «Рок на Інгулі».

Переглядів: 38 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Сентябрь 2021  »