Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 25.09.2021, 08:05

Головна » 2014 » Грудень » 1 » Відтепер - «соколята»!
Відтепер - «соколята»!

27 листопада в актовій залі відбулося зібрання ланки «Веселкова Країна» дитячої шкільної організації «Сокіл-Кірін». Урочистості учнів початкової школи з нагоди посвяти першачків у «соколята» розпочалися виходом групи прапороносців з числа старших кадетів та Гімном України.

Три місяці готувалися першокласники до цієї визначної в їх шкільному житті події: випробували свої сили у спортивно-патріотичній грі «Козацькі забави», традиція проведення якої у навчальному закладі налічує вже 16 років; готували страви і сувеніри для благодійного ярмарку; виступали у конкурсі української пісні, брали участь у конкурсах малюнків тощо. І заслужили право зватися «соколятами»!

Після напутнього слова ініціатора заснування дитячої організації «Сокіл» старшого вихователя В. В. Андрійченка старші братчики оголосили урочисту обіцянку та вишикували класні братства, які проголосили свої девізи і промовки. Почесне право пов'язати галстуки новим громадянам «Веселкової Країни» отримали кадети І взводу.

Риси, до яких прагне «Сокіл»:
Сокіл завжди готовий;
Сокіл чесний і безкорисливий;
Сокіл активний і заповзятливий;
Сокіл відважний і рішучий;
Сокіл здоровий і витривалий;
Сокіл врівноважений і точний;
Сокіл уважний і обережний.

Свою гордість та радість діти 1Б класу виразили у патріотичних віршах, а учні 1В класу з завзяттям заспівали пісню «Перлина-Україна». Від старших друзів нових «соколят» привітали «Козацькою похідною» піснею учні 3А класу.

Приємним доповненням урочистої програми було нагородження переможців конкурсу на кращий малюнок «З вогнем не жартуй!»:
I місце: Анастасія Ратушняк, 1Б, Юлія Солдатенко, 4А;
II місце: Каріна Смоляр, 1А, Лаіма Ковзанайте, 4Б, Валерій Джибу, 1В;
III місце: Іван Гаврилюк, 3А, Дарина Ковальчук, 3Б, Микита Боржак, 2А.

Слухай і вір, здобувай і перемагай, щоб Україна була могутня, творила нове життя для власного народу, для його кращої долі.
Переглядів: 517 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »