Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 24.09.2021, 23:59

Головна » 2015 » Серпень » 14 » Відпочинок у «Дружбі»
Відпочинок у «Дружбі»

Чудові літні місяці діти, що перебувають під опікою школи, проводять у позашкільному стаціонарному дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Дружба», с. Войнівка Олександрійського району, де почуваються, як в рідних стінах. Адже відпочинок у таборі є сталою традицією у нашому навчальному закладі: в минулі роки літо у «Дружбі» проводили по кілька десятків сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А зараз яскраві позитивні враження, вірних друзів та нових сил для долання складної шкільної дороги набувають Олег Пашков, Артем Таран та Руслан Потєєв.

Діти оздоровлюються цікаво та змістовно. У «Дружбі» є численні спортивні та ігрові майданчики, бібліотека, спортзал, кінозал, який зазвичай працює у дощові дні, бо у гарну погоду вихователі намагаються більше часу проводити з дітьми на пляжі. Охайний «дружбівський» пляж був визнаний одним з кращих в області. На березі річки педагоги влаштовують рухливі ігри, конкурси піщаних фігур та дбають, аби відпочивальники не забували про власну безпеку. Роз’яснювальну роботу з дітьми, більшість з яких є сиротами та дітьми з родин переселенців зі Сходу, проводили й співробітники управління ДСНС. Особливу увагу рятувальники приділили відпочинку на воді, нагадали, що забороняється притоплювати одне одного, стрибати у воду з мостів чи дамб. Для 175 вихованців «Дружби» рятувальники провели вікторину «Безпечні канікули», під час якої школярі пригадали не лише правила порятунку та самопорятунку на воді, а й згадали про запобігання пожежі, правила поводження із застарілими боєприпасами та перші дії у випадку інших екстремальних подій.

У таборі «Дружба» - 5-разове харчування, цікава та насичена програма на кожен день. Відкриття та закриття змін супроводжують яскраві шоу-програми, проходять конкурси краси, «Ігроленд», День довкілля, флеш-моби на кшталт «Майдансу» тощо. Наприкінці ІІ зміни в таборі відбувся конкурс дитячого малюнку «Майбутнє України очима дітей». Організований за ініціативи громадської організації «Громадянська непокора» конкурс був покликаний розкрити творчі здібності дітей та показати, якою молодь хоче бачити рідну країну. Усе приладдя для малювання – олівці і фломастери, ватман і фарби учасникам надали організатори, тож ніщо не завадило всім жадаючим виразити свої сподівання, головним з яких була надія на мир в Україні.

Гасло «Україна єдина. Україна в серці» є тематикою поточної ІІІ зміни. Вихованці І загону, до складу якого входять наші хлопці, передали його під час одного з флеш-мобів.

Нещодавно у рамках загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів «Літо-2015» до табору завітали правоохоронці. Працівники роти міліції громадської безпеки особливого призначення при УМВС в області продемонстрували дітлахам прийоми самозахисту та роззброєння зловмисників, організували виставку зброї та спецзасобів. Співробітники кінологічного центру при УМВС підготували для юних глядачів показові виступи роботи зі службовими собаками: пошук наркотичних засобів, огляд речей, затримання злочинців. Загалом підлітки дізналися чимало цікавого про професію правоохоронця, отримали корисні поради і незабутні враження.

За тиждень табір завершить свою роботу. Учні повернуться в рідний Інтернат здоровими, засмаглими, загартованими, із зарядом енергії на весь наступний навчальний рік. А поки ще є можливість хапати напоєне медвяними ароматами гречки та соняхів цілюще повітря, свіжість річки та чарівність лісу!
Переглядів: 441 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2015  »