Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 23.03.2023, 19:07

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2010 » Декабрь » 28 » Відкриття Головної ялинки області
Відкриття Головної ялинки області
   Сьогодні учні, що знаходяться під опікою школи і на час зимових канікул залишилися в інтернаті, отримали запрошення Кіровоградської обласної філармонії на відкриття Новорічної ялинки. Свято для діток влаштували артисти обласного дитячо-юнацького центру.
    У фойє філармонії дітей зустріла яскраво прикрашена ялинка. Спочатку діти водили кругом неї хоровод і брали участь в іграх та конкурсах. А потім Дід Мороз та Снігуронька вручили призи дітлахам в карнавальних костюмах та запросили всіх гостей подивитися цікаву новорічну інтермедію, яку показали вихованців обласного дитячо-юнацького центру. Казка називалася «Час повірити в дива!», і протягом всієї вистави дійові особи, серед яких діти впізнали героїв «Снігової королеви», Білосніжку і сім гномів, Умку, намагалися переконати дівчинку, яка не вірила в чудеса. І переконали-таки, на радість глядачам!
   Тигр передав повноваження господаря року Коту, а голова обласної державної адміністрації Сергій Миколайович Ларін та голова обласної ради Микола Михайлович Ковальчук передали малюкам привітання із Новорічними та Різдвяними святами та подарунки.
   Щасливого Нового року!
Переглядів: 569 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0