Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 18.06.2021, 11:32

Головна » 2016 » Жовтень » 3 » Ви даруєте нам тепло, а ми вам - радість!
Ви даруєте нам тепло, а ми вам - радість!

Ось і настав жовтень. Барвистий жовтень, що вишиває клени, золотом осипає землю, дарує нам тепле і радісне свято - День учителя. Квітами, посмішками та яскравою оригінальною концертною програмою вітали вчителів та працівників закладу учні школи-інтернату, ліцею «Сокіл». Директор школи С. Д. Сторчаус вручив відзнаки з нагоди Дня працівника освіти кращим співробітникам Н. Г. Геращенко, Т. А. Сторчаус, О. В. Мартиненко, Л. І. Маковій та Н. С. Панченко. З особливою приємністю учні і колеги вітали педагога-ветерана С. М. Метельову.

З великим задоволенням співробітники школи переглянули підготовлені дітьми концертні номери. Свято вдячності ніжним вальсом розпочали учні 2А класу. Вихованці ансамблю «Даринка» з 3А класу піднесли присутнім настрій піснею «Кращі друзі». Одинадцятикласники нагадали керівникам школи про пору дитинства та пофантазували та тему дитячих мрій та їх втілення в учительській долі. Віршами та інсценуванням передали шкільне життя учні 2Б та 6А класів, а 4Б класу ну дуже вже схотілося порадувати вчителів жвавою «Піснею пілотів».

Танцювальну композицію «Недетское время» вельми майстерно виконали учні 3Б класу. Справжніми професіоналами виглядали виконавці семикласники «Ча-ча-ча» Валерія Бровко і Андрій Семенов. З гумором переповіли перипетії учительської професії «бабульки» з 4А класу, а їх однокласниця Аня Штаненко декламувала вірші. Визнані шкільні вокалісти-п'ятикласники Денис Каплунов і Влада Умрихіна подарували вчителям пісні «Simple the Best», «Люблю вчительку мою», «Весняне сонечко». З іронічною інтерпретацією пісні «Чему учат в школе» виступила Крістіна Куженко, 7А, а учні 7В підготували музичний колаж на шкільні теми.

Традиційно спалах позитивних емоцій викликали яскраві виступи зразкового хореографічного ансамблю «Алегро». Дякуємо педагогам ЦПВ «Оріон», вчителям і вихователям, які допомогли учням виразити на сцені свою вдячність, любов і ніжність. Бажаємо здоров'я, миру, наснаги, добрих людей на життєвому шляху, достойної винагороди за Вашу віддану працю!
Переглядів: 418 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2016  »