Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 06.06.2020, 14:33

Головна » 2016 » Червень » 17 » Веселих канікул!
Веселих канікул!

17 червня завершив свою роботу літній заклад відпочинку «Сокіл», що діяв при навчальному закладі. Організатори та керівники подбали про те, щоб це не був горезвісний «відпочинок на асфальті», включивши до програми прогулянки в парках, заміські подорожі, відвідування бібліотек і театрів, екскурсії до музеїв, спільні заходи з СЮТ і ЦДЮТ тощо.

Два тижні «соколята» вдосконалювали свої знання з англійської мови. Вчителі О. М. Морозова та Я. В. Семенченко організували спілкування переважно в ігровій вільній формі. Діти розучували вірші, розв'язували інтелектуальні завдання, малювали власні родинні дерева, раділи пісенькам-іграм з рухами, що не тільки допомагають засвоїти англійську лексику, а й розвивають музичний слух, почуття ритму, привчають до дисципліни.

Ці заняття, до проведення яких залучалися активісти шкільного самоврядування, сприяли популяризації іноземних мов в учнівському середовищі та урізноманітнили програму відпочинку. Адже «соколятам» буде що згадати і окрім тих заходів, які вже висвітлювалися на нашому сайті:

…рухливі ігри, вправи на батуті, естафети «Сильні, сміливі, спритні», що проводилися з нагоди відкриття та закриття табору та на честь Олімпійського Дня 9 червня;

...заняття клубу любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» при обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка. Діти виготовляли різнокольорових метеликів, подивилися мультик та відповіли на запитання по його сюжету, а ті, хто відвідав установу вперше, оформили читацькі формуляри;

...прогулянки у парку відпочинку та містом з веселими іграми, смакуванням морозива, годуванням голубів;

…перегляд неймовірно яскравих, барвистих мультфільмів, що в кумедній захоплюючій формі подають відомих персонажів;

...інтерактивні ігри та флешмоби, які проводили керівники гуртків та вихованці ЦПВ «Оріон». Табір «Сокіл» завершив свою роботу, проте попереду багато тижнів такого омріяного для кожного школяра літнього відпочинку. Бажаємо безпечного цікавого дозвілля та незабутніх спогадів про літо!

Переглядів: 374 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »