Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 10:29

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Январь » 29 » Веселі вистави для молодших школярів
Веселі вистави для молодших школярів

Тісні стосунки пов'язують навчальний заклад з християнською громадою «Дім Євангелія». В. М. Дорошенко та його однодумці піклуються про сиріт та дітей соціально вразливих категорій, вітають зі святами, привозять подарунки. 16 січня представники ЦЄХБ у атмосфері затишку і доброзичливості презентували учням 2-3-х класів різдвяну лялькову виставу. Діти дуже емоційно сприйняли ідею казки, радо брали участь у різноманітних конкурсах, отримали призи, подарунки, солодощі і залишилися дуже задоволеними.

25 січня перед учнями 1-6-х класів виступили артисти цирку ліліпутів «Позитив» (Нікополь). Під час 1-годинної вистави діти побачили майстерну роботу ілюзіоністки Ірини Денової, артистки оригінального жанру Алли Федієнко, клоунів Тьопи і Кєші. Проте найбільше захоплення дітей, як і завжди, викликали номери з тваринами: дресированими пухнастими котами, товариськими собаками, декоративними голубами.

Глядачі з радістю відгукнулися на запрошення взяти участь у створенні імпровізованого оркестру, інших розвагах. Багато учнів підготували власні малюнки на тему цирку, а артисти вибрали з них найкращі. Переможницею конкурсу малюнків стала Марія Петюренко. Після завершення цікавої насиченої програми діти залюбки купували сувеніри та циркову атрибутику на пам'ять про подію.
Переглядів: 305 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Январь 2018  »