Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 16.04.2021, 10:52

Головна » 2015 » Березень » 24 » Вернісаж сімейних талантів
Вернісаж сімейних талантів

Започаткована торік традиція проводити у навчальному закладі сімейний фестиваль набула розвитку. 19 березня зроблено ще один крок до родинного єднання – відбулося свято «Таланти моєї родини».
   Батько й мати – найрідніші, найближчі кожному з нас люди. Від батьків ми одержуємо найцінніше – життя. Батьки прaгнуть належно виховувати та опікати діток, а також наділяють їх своїми талантами і здібностями.
   Родина Зінченків – матуся Інна та синок Андрійко (2Б) – творчі, артистичні, активні учасники життя класу та школи. Пісню «33 коровы» для виступу обрали не випадково, адже вони – за здоровий спосіб життя.

Насиченим подіями виявився цей рік для творчої родини Стасів: в сім'ї народилася донечка Аришка, старший синочок Ілля пішов до першого класу і навіть зустрів своє перше кохання. Мама Світлана презентувала створений родиною відеофільм про перший шкільний день сина, і глядачі із задоволенням впізнали у ньому себе та своїх знайомих. А потім Ілля з батьком Ярославом Іллічем виконали дуетом пісню «Даша», і маленький лицар вручив квіти дамі свого серця.
   Родина Каплунових весела, доброзичлива, життєрадісна, любить подорожувати і співати пісень у родинному колі. В родині виховуються два сини. Старший Євгеній у даний час служить у Збройних Силах України, а менший Денис навчається у 3А класі, займається вокалом і бере активну участь у міських конкурсах та фестивалях. Мама Вікторія для своїх синів є прикладом, другом і порадником. А на родинному святі мама з Денисом виконали пісню Ігоря Шамо на слова Юрія Рибчинського «Три поради».

У житті цієї родини немає місця для тиші та спокою, адже щодня у їхній оселі лунає музика та спів. Весела та оптимістична родина Кашпуренків – Настя (6В), Владислав та Наталія Леонідівна – була представлена у концерті піснею «Василина».
   Музика заряджає людину позитивною енергією, відновлює в душі людини гармонію. Любов до музики і пісні панує у сім’ї Умрихіних, вона поєднує доньку Владу (3Б) та матусю Олену у вокальний дует. Переможниця міського конкурсу дитячих талантів «Голос Кіровоградщини» Владислава Умрихіна з її мамою виконали пісню «Музыка нас связала».

Коли люди щасливі, вони співають. Люблять разом співати Данило Мокренчук (1В) та його мама Юлія. На шкільній сцені вони дебютували з піснями «Обійми мене» та «Незабудкова».
   Сім’я Олега Врадієва (1Г) багата не тільки сімейними традиціями, а й талантами своєї великої родини, члени якої співають, грають на музичних інструментах, до того ж є дуже дружніми та енергійними. Родина Врадієвих виконала «Менует» Себастьяна Баха та пісню «Дай, Боже, сили нашим солдатам».
   Пісню «Родина» – про найдорожче, що має, – представила сім’я Жасмін Якубовської (5В).

Українські жінки – майстрині на всі руки, вміють не тільки прикрашати оселю, а й люблять дарувати своїм рідним та друзям незвичайні подарунки. Родина учня 3Б класу Ярослава Кучми підготувала презентацію кондитерських виробів.
   Перетворили свій виступ у приємну несподіванку для глядачів двоє найрідніших людей – Лаiма Ковзанайте (4Б) та її бабуся Тетяна Василівна. Під музичне оформлення «Намалюю тобі зорі» вони продемонстрували номер в жанрі ексцентрики з швидкісного малювання картини
   Сестрички Марина Михайловіна (7А) та Марина Бахмутська (1Б) займаються хореографією у ансамблі «Алегро», багато часу проводять разом: відпочивають, співають, люблять малювати, займаються спортом. Свою спортивну композицію вони так і назвали: «Сестрички».

Справжня родина – це більше ніж бути родичами. Це бажання не тільки пройнятися спільним духом творчості, а й вміння передати свої навички та здібності дітям. Як у родині Донець: першою вишивкою ікон захопилася бабуся, залучила до роботи свою доньку, а згодом приєднався й онук Олексій (6Б). Глядачам Олексій представив творчі надбання своєї родини з вишивки бісером.
   В кожній українській родині мама з дитинства привчала доньку до рукоділля: вчила прясти й шити, вишивати сорочки й рушники. Поєднати красу, духовність та майстерність у спільну родинну справу вдалося родині Білобрових. Сімейне хобі – вишивання бісером – представила найменша представниця родини Ольга (5В).

Усе, що є найкраще у дитини,
Її талант, культура, доброта –
Від тата й мами йде і від родини –
Незаперечна істина свята!