Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 12:07

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 17 » «Великоднє диво»
«Великоднє диво»

13 квітня на площі перед Кіровоградською міською радою відбувся фестиваль «Великоднє диво». Представники дитсадків, шкіл та позашкільних навчальних закладів демонстрували власноруч виготовлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва на тему Великодня. Відвідувачі не лише милувалися сповненими позитиву святковими композиціями, а й брали участь у майстер-класах, зокрема з писанкарства.

Участь у фестивалі зі своїми мистецькими творами та кулінарними шедеврами брали педагоги і вихованці ЦПВ «Оріон» та родини учнів школи-інтернату, ліцею «Сокіл». Під час заходу їх представляли третьокласниці Валерія Кім, Анастасія Малиш, Катерина Куделя із своїми мамами-рукодільницями, які почули чимало слів захоплення їх чарівним мистецтвом, педагоги І. Л. Суховенко, Н. В. та Ю. В. Мілентії.

Учасники фестивалю приготували великодні подарунки бійцям третього окремого полку спеціального призначення та інших підрозділів ВСУ. Великодні кекси, пасхи, калачі, сувеніри та обереги, пасхальні листівки та вітальні листи підготували для воїнів учні 3А, 3Б, 3Г, 6В, 7В класів, Ярослав Кучма з мамою Юлією Сергіївною, Юхим Скічко з мамою Жанною Олександрівною, Тимофій Чабан з мамою Іриною Владиславівною, Катерина Куделя з мамою Інною Сергіївною, Тимофій і Єлизавета Кущенки, гурток «Юний художник», керівник Л. О. Пустільнікова, гурток «Рукоділля», керівник О. Л. Балинська, гурток «Український сувенір», керівник Т. С. Виговська.

Вперше, проте з великим ентузіазмом до заходу долучилися першачки з вихователем 1Б класу Т. В. Куліковою. Поліна Чудінович, Даниїл Бєліков, Софія Щекотіхіна з батьками випікали кекси і великодні пасхи, всім класом виготовляли панно з листівок-писанок. Дитячі подарунки було передано волонтерам громадської організації «Серця матерів» та бійцям третього полку.

Ми щиро дякуємо всім учасникам заходу, які долучилися своїм хистом, працьовитістю, добрим чуйним серцем до створення святкового настрою бійцям і всім городянам. А наші надзвичайні, творчі і талановиті мами-майстрині зарядилися позитивними враженнями і надихнулися новими ідеями для наступних виставок і фестивалів.

Командир по роботі з особовим складом третього полку Сергій Францішкевич подякував дітям і дорослим кропивничанам за турботу про бійців та побажав щасливо відзначити Великдень.

Переглядів: 463 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »