Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 10:44

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 5 » Велика перемога найменших «алегрівців»
Велика перемога найменших «алегрівців»

1 квітня у м. Умань Черкаської області відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс юнацького та молодіжного мистецтва «Планета мрій» в рамках мистецького проекту «SPLASH of ART». Керівники ЗХА «Алегро» розсудили, що цей форум має стати «бойовим хрещенням» для вихованців молодшої групи ансамблю та своєрідною нагородою за напружену та відповідальну роботу під час підготовки і проведення ювілейного концерту «Алегро». Діти цілком впоралися з випробуванням чужою сценою, виявили організованість і старанність. Виступ маленьких танцюристів журі на чолі з солістом вокального тріо «Гонта» заслуженим працівником культури України Василем Семенчуком відзначило дипломом лауреата І ступеня у І віковій категорії.
   З піднесеним настроєм, емоційно і енергійно виконали свій конкурсний номер вихованці середньої групи, які намагалися відпрацювати «і за себе, і за тих дівчат» - випускниць, що через участь у пробному ЗНО не змогли прибути на фестиваль. Майстерність і артистичність «алегрівців» була винагороджена званням лауреата І ступеня у ІІ віковій категорії. Оргкомітет фестивалю висловив щиру подяку за вагомий внесок у справу духовного відродження, популяризацію хореографічного мистецтва та високий професіоналізм керівникам ансамблю Ю. В. та Н. В. Мілентіям та хореографу В. М. Захаревич. Вітаємо «алегрівців» та їх педагогів!

Поїздка до Умані стала чудовою нагодою відвідати Національний дендрологічний парк «Софіївка». Саме о цю пору маленькі відвідувачі змогли повною мірою насолодитися славетним садово-парковим та архітектурним шедевром, адже юна і ще непишна зелень не приховувала найменших особливостей дизайну цього пам'ятника вічному коханню. З вуст досвідченого і ерудованого екскурсовода паркові легенди та історії звучали для дітей, як бабусині казки. Зачаровані та здивовані мандрівники у подорожі парком пройшли майже 10 км (заміряли!) і після емоційного та фізичного виснаження поїздкою та конкурсними хвилюваннями здавалися геть знесиленими. Проте зупинка на пікнік зворотньою дорогою показала, що сил на бігалки-стрибалки ще неміряно!
   Керівники групи дякують за допомогу батькам вихованців, а також організаторам фестивалю за гостинність, смачне частування, уважність до потреб гостей. На згадку про першу «гастроль» у танцюристів лишилися неймовірні емоції, чудові враження та чисельні сувеніри. Прихильність хлопчаків до турецької зброї та козацької атрибутики навела художнього керівника Ю. В. Мілентія на думку, чи не варто додати до турецького танцю старшої групи сольну партію маленьких «яничар» (жарт!). Бажаємо танцюристам подальшого вдосконалення їх мистецтва та нових перемог!

Переглядів: 489 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »