Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 20:07

Головна » 2017 » Листопад » 13 » Варто знати кожному
Варто знати кожному

Однією з форм навчання учнів основам безпеки є проведення екскурсій до пожежно-технічної виставки-музею обласного Управління ДСНС. У рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності «Сірники не чіпай - вогонь не закликай» вихователі Н. Т. Кобець та Я. В. Матяж організували знайомство восьмикласників з історією та сучасністю пожежно-рятувальної служби. Екскурсія відбулася 10 листопада з метою продемонструвати учням небезпеку вогню та жахливі наслідки пожежі, обговорити причини її виникнення, наголосити на цінності життя та виховувати відповідальність за нього.

В доступній формі завідувач виставкою Оксана Мачак познайомила відвідувачів з історією становлення пожежної справи на теренах рідного краю, привернула увагу до діаграми, що відтворює найбільшу у місті пожежу. У залі профілактики та попередження пожеж учні за допомогою дзеркальної діорами взнали, які етапи проходить пожежа від іскри до повної ліквідації, оглянули макети застарілих боєприпасів часів Другої світової війни, зразки сучасних вибухонебезпечних предметів, замаскованих під звичайні предмети, та дізналися про дії у разі виявлення такого предмета.

Екскурсанти отримали інформацію про сигнали оповіщення цивільного захисту, сучасні засоби гасіння пожежі, великий емоційний вплив мали дуже реалістичні макети та справжні предмети побуту, що відтворюють стан будівлі під час та після пожежі. Також у експозиції широко представлені зразки пожежного обладнання та одягу бійців пожежно-рятувальної служби. І експонати музею, і кваліфікована розповідь екскурсовода донесли до свідомості підлітків думку про необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності у повсякденному житті.
   Учні та педагоги дякують Оксані Юріївні Мачак за компетентний супровід екскурсії, докладні відповіді на питання учнів.

Переглядів: 471 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »