Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 21:58

Головна » 2017 » Листопад » 23 » Утворено Джурівську республіку
Утворено Джурівську республіку

17 листопада відбулися перші після переформатування учнівського самоврядування загальні збори рою «Веселкова країна»: до лав Джурівської республіки урочисто прийняли учнів перших класів. Відтепер девіз «Школа - наш дім, ми господарі в нім» стане і їх гаслом, що спонукатиме першачків до активної участі у спільних справах, надихатиме на керування шкільним життям.
   Урочистість події підкреслювали почесна варта кадетів IV взводу з державним та кадетським прапорами, національна символіка в оздобленні приміщення, різнобарвні галстуки джур - учнів 2-4-х класів. Ведучі церемонії Марина Коробка та Андрій Осипенко, голова учнівського самоврядування Андрій Чхеїдзе наголосили на важливості українознавства та знайомства з козаччиною для формування національної свідомості школярів та нагадали про перебіг традиційної спортивно-патріотичної гри-випробування «Козацькі забави». Педагог-організатор І. Л. Суховенко повідомила присутнім результати гри та нагородила рої-переможці.

Потім першокласники були запрошені для складання урочистої обіцянки. Разом з ліцеїстами ІІ взводу Мариною Михайловіною та Михайлом Саленком нові джури заприсяглися палко любити Україну, бути гідним нащадком її великих синів, ніякими своїми діями не зганьбити український народ, бути готовим віддано служити йому.
   Нові джури виголосили свої примовки та вишикувалися для процедури пов'язання галстуків у кольорах своїх роїв. Її виконали кадети, старшокласники - активісти шкільного самоврядування, класні керівники і вихователі. Дітей привітали директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус, гості, шкільний вокаліст Денис Каплунов.
   Вітаємо Джурівську республіку із поповненням!

Переглядів: 356 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »