Четвер, 12.12.2019, 09:13

Головна » 2014 » Квітень » 4 » Творчий звіт
Творчий звіт

Напередодні атестації школи-інтернату, ліцею "Сокіл" 3 квітня відбулася презентація навчального закладу. На творчий звіт колективу було запрошено спеціалістів міського управління освіти на чолі з Л. Д. Костенко, методистів ЦМСПС з директором М. В. Пахолівецькою, батьківський комітет школи, голова О. В. Татарчук, членів ради навчального закладу, голова І. Г. Романюк. Урочистості розпочалися доповіддю директора школи-інтернату, ліцею "Сокіл" С. Д. Сторчауса про здобутки закладу за звітний період.

Вчительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній все: і сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу - аж до запаморочення від висоти - і сірий туман буденності, свіжий вітер змін і тягуче відчуття застою... Проте цього святкового дня дружнє тепле коло колег, батьків і гостей зібралося, аби вітати все найяскравіше в учительській професії.
    Про шляхи, якими ведуть своїх вихованців у чарівну казкову Країну Мрій вчительки початкових класів, розповіли творчі та креативні, озброєні інформаційними технологіями та останніми педагогічними новинками цар-девиці - члени методичного об'єднання вчителів початкових класів.

Актуальним та, здається, вже вічним проблемам учительства був присвячений виступ агітбригади учителів-філологів та істориків. Паперові Гімалаї, суспільні потрясіння, сумні реалії життя не пригасили в них надію, що завтра в Україні нарешті зійдуть паростки достойного життя. А на останок вчителі поділилися власною формулою успіху педагога: Самореалізація. Вільний політ думки. Осмислення своєї значущості. Безмежна любов до дітей. Оригінальність. Доброзичливість. Активна життєва позиція - СВОБОДА.

З гумором на проблеми учительського буття поглянули вчителі іноземних мов. Присутніх повеселила жартівлива інтермедія "Будні іноземок з гарему-інтернату". А учителі предметів природничо-математичного напрямку виступили учасниками шоу-програми "Найрозумніший". У турнірі золотої ліги, який не гірше за Тіну Канделакі провела Т. М. Біденко, переможцями було визнано всіх вчителів кафедри, які порадили колегам посміхатися, радіти, передавати учням позитивні емоції, саморозвиватися та самовдосконалюватися, адже вчитися ніколи не пізно!

Сучасний учитель... Яким він має бути? Адже він - обличчя доби, взірець для всіх. Своє бачення сучасного учителя, його естетичні смаки та талант одягатися модно і красиво, дотримуючись елегантності і гармонії в одязі, запропонували присутнім учасники огляду-конкурсу "Обличчя школи". Своїм стильним і шляхетним вчителькам допомагали учні - переможці минулорічного конкурсу.

Робота методичних об'єднань класних керівників і вихователів була представлена у досягненнях учнів і вихованців, традиціях і новаціях навчального закладу. А ще - у жартівливих куплетах, що покепкували з неймовірної кількості листів, вказівок, наказів та розпоряджень, які щодня надходять до школи з найрізноманітніших інстанцій.

Гордістю нашої школи є кадети. Педагоги вірять, що спільними зусиллями їм вдасться виховати справжніх патріотів, які не на словах, а на вчинках доведуть, як для молоді важливі честь, гідність, обов'язок, Вітчизна. Представники трьох кадетських взводів продемонстрували набуті під керівництвом капітана А. В. Чаловського навички стройової підготовки та вручили гостям сувеніри, виготовлені юними умільцями гуртків "Рукоділля" та "Чарівна намистинка" центру позашкільного виховання "Оріон".

Окраса і гордість школи, "Оріон" сьогодні - це яскраве суцвіття талановитих учнів та їх наставників - майстрів високої професійності, які долучають своїх вихованців до світу краси, гармонії, грації, вчать тонко розуміти мистецтво, ведуть до нових перемог, підтримують та розвивають нові таланти.

Красиві пісні, що оспівують рідний край, разом із своїми вихованцями - неодноразовими лауреатами міського фестивалю "Степові джерела" виконали керівники вокальних ансамблів "Даринка" та "Мрія" Т. В. Гаврилова та І. М. Бойко.

А учасники зразкового хореографічного ансамблю "Алегро" зауважили, що захоплення чарівним світом музики і танцю є для них можливістю доторкнутися до піднесеного, а сцена - це полотно, на якому малює свої думки балетмейстер Ю. В. Мілентій. Ритм шкільного життя, його пульс і дихання танцюристи виразили у композиціях "Кантрі" та "Полька".

Маленькі джентльмени - вихованці учителя спеціального класу О. В. Клочкової зізналися, що до школи їх привели чутки про високий професіоналізм вчителів закладу, а побачивши добрі очі та щиру посмішку вчительки, вони зрозуміли, що пропали... Піснею "Соколята" підтримав усіх хлопчаків школи співробітник ЦПВ "Оріон" Я. І. Стас. На закінчення начальник міського управління освіти Л. Д. Костенко привітала колектив школи-інтернату з успішною презентацією закладу.
    Життя - це не ті дні, які пройшли, а ті, що запам'яталися. Цей день запам'ятається усім учасникам творчої програми ласкавим сонцем, усмішками та гарним настроєм, який збережеться на весь рік, адже вони ТВОРЧІ, ЗАВЗЯТІ, ДУШЕЮ БАГАТІ!
Переглядів: 922 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/2

«  Квітень 2014  »