Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 16.04.2021, 10:50

Yulia

Головна » 2015 » Березень » 13 » Творчий зорепад сузір'я «Оріон»
Творчий зорепад сузір'я «Оріон»

12 березня в рамках спільного проекту управління освіти та обласної філармонії «Дитячий внесок у творчість міста» відбулася презентація школи-інтернату, ліцею «Сокіл». Головну концертну сцену області учні та педагоги закладу ділили з професійними артистами.

Творчий звіт закладу розпочали шкільні джентльмени - учні 3А класу. Вони розповіли, з яких причин кожного ранку щодуху мчать до школи, та оголосили вихід на сцену маленької блискучої зірочки у яскравому сузір'ї «Оріон» - третьокласниці Владислави Умрихіної. Під час виконання пісні «Малесеньке кохання», яка нікого не залишила байдужим, Владі «допомагав» Іван Гаврилюк.

Слідом за ними на сцену випурхнули інші зіроньки-сестрички: запальним таночком «Полька» глядачів потішила середня група ЗХА «Алегро».

А потім своїм чарівним співом зігріла душі глядачів учениця 11 класу Інна Гончаренко. Пісня «Кіровоград», яку вона написала з керівником ансамблю «Мрія» І. М. Бойко та виконала разом з першокласниками, стала подарунком землякам.

Мов спалах, промчали у танці виконавці зі старшої групи ЗХА «Алегро». Прем'єру композиції «Кара деніз» на великій сцені супроводжували бурхливі оплески присутніх в залі.

Завершив програму музичний номер «Вітчизна» у виконанні солістів О. В. Полуворченка та Я. І. Стаса і всіх учасників концерту.

Рясний дитячий творчий зорепад висвітлив не лише вокальні та хореографічні таланти учнів школи: у фойє відвідувачі філармонії мали змогу насолодитися виставкою творчих робіт вихованців ЦПВ «Оріон» з декоративно-ужиткового, образотворчого та ін. видів мистецтв.

Кажуть, коли падають зорі, кожен може загадати бажання. Цього дня бажання було одне на всіх:
   Хай зацвітуть сади, і дощ весняний змиє весь бруд із матінки Вкраїни! Злагода й мир – це бажання єдине!
Переглядів: 449 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2015  »