Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 03.12.2021, 03:07

Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Червень » 7 » Творчі здобутки
Творчі здобутки

01 червня було оприлюднено підсумки обласного відбіркового етапу Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Захід проходив на базі обласних центрів дитячої та юнацької творчості та науково-технічної творчості учнівської молоді в дистанційному форматі. Конкурсна програма відбувалася у 9 номінаціях.
   Радо вітаємо з перемогою зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Алегро», керівники Ю. В. та Н. В. Мілентії:
   - І місце в номінації «Народна хореографія», ІІІ вікова категорія з композицією «Попурі танців народів Балкан»;
   - Гран-прі в номінації «Народна хореографія», ІІ вікова категорія з «Танцем угорських ромів».
   У пісенній номінації перемогу здобув колектив студія вокального мистецтва «Антарес» ЦДЮТ, одним з солістів якої є учень ліцею «Сокіл» Денис Каплунов. Учасниками обласного етапу в номінації «фотомистецтво, відеомистецтво» були вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» ліцеїсти VI взводу Карина Засіменко, Карина Дубова, Євгеній Заріцький. Вітаємо учнівську активність, бажаємо творчої самореалізації та подальших перемог!

05 червня ЗХА «Алегро» здійснив давно омріяну поїздку до м. Хмельницького, де у змаганні з 33-а танцювальними колективами з чотирьох областей України виборов право участі у фінальному турі VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. На сцені Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Старицького за присутності високоповажного журі на чолі з головою Національної хореографічної спілки України, народного артиста України, Героя України М. М. Вантуха відбулася прем’єра «Македонського танцю», який колектив тепер представить на фіналі в Києві. Наші вітання балетмейстеру-постановнику Юрію Васильовичу Мілентію, Наталії Володимирівні Мілентій, усій алегрівській родині!

Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2021  »