Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 24.09.2021, 22:23

Головна » 2021 » Лютий » 12 » Твоя майбутня професія
Твоя майбутня професія

Світ сучасних професій різноманітний, проте попит на них – дуже мінливий. Допомогти випускникам визначитись зі своїм професійний майбутнім, поінформувати про актуальні на ринку праці професії – одне з основних завдань фахівців служби зайнятості. 10 лютого Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості провів онлайн зустріч-презентацію професійно-технічних навчальних закладів міста, на яку були запрошені учні 9Б, 9В та 10А класів.
   Старшокласники ознайомитись зі спеціальностями та умовами навчання у державному вищому навчальному закладі «Будівельний коледж», Компаніївському фаховому коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету, Кропивницькому фаховому коледжі харчування та торгівлі, Економіко-технологічному інституті ім. Р. Ельворті, Кропивницькому коледжі Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань», Регіональному центрі професійної освіти ім. О. С. Єгорова Кропивницького вищого професійного училища. Молодь отримала корисну інформацію про найбільш запитувані серед роботодавців професії та дізналася про підприємства та організації, до яких можливо працевлаштуватися після закінчення навчання.

Заходи з профорієнтації постійно проходять у кадетському підрозділі «Сокіл». Професія військового: що може бути більш почесним і необхідним, ніж захищати свою країну? У всі часи військова служба була справою честі, школою мужності і самовідданості, а до професії військового завжди ставилися з особливою шаною і повагою. 05 лютого з метою формування патріотичних настроїв, популяризації спеціальностей військового спрямування закладів вищої освіти та військових коледжів профорієнтаційну роботу серед учнів закладу провели представники Кропивницького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
   09 лютого планове заняття з військової профорієнтації провів представник Національної академії державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького підполковник Дмитро Олешко.

12 лютого кадети долучилися до профорієнтаційного західу «Україна морська держава і їй потрібні професійні військові моряки!», що в форматі відеоконференції пройшов в Інституті Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія».
   Заступник начальника з морально-психологічного забезпечення капітан 1 рангу Олександр Веретельников розповів про історію, становлення, здобутки та діяльність Інституту. ТВО заступника начальника з навчальної та наукової роботи капітан 2 рангу Олександр Ільченко ознайомив присутніх з матеріально-технічною базою Інституту та переліком спеціалізацій і спеціальностей. Було наголошено, що в Інституті ВМС проходять навчання і дівчата-курсантки, які свідомо обрали військовий шлях та доєдналися до лав Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Обов`язки несення військової служби однакові для дівчат і для юнаків. Також мова йшла про навчальний процес та його особливості, умови вступу та щоденний побут курсантів. На закінчення зустрічі присутнім був представлений фільм та он-лайн-екскурсія.
   P. S. 02 березня заняття в онлайн форматі для учнів 10Б та 11 класів провели представники Криворізького навчально-наукового інституту Донецького юридичного інституту МВС України.
Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2021  »